Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Wolfenstein: Enemy Territory

83 %

Multiplayerová střílečka zdarma

Wolfenstein: Enemy Territory je vynikající multiplayerovou střílečkou, která je ke stažení naprosto zdarma. Hra v základu obsahuje 6 map rozdělených do dvou různých kampaní. Kromě toho však existují i stovky neoficiálních map, které jsou rovněž bezplatně ke stažení. Je možno hrát sám pouze s počítačem řízenými protivníky (tzv. boty) nebo s jinými hráči po internetu nebo LAN.

Originální mapy se odehrávají v rozličných prostředích a každá z nich má svůj příběh a specifické úkoly, které je třeba pro vítězství splnit. Hra obsahuje 4 herní mody, kterými jsou Single Map, Campaing, Last Man Standing a Stopwatch. Za vyzdvihnutí rozhodně stojí možnost přizpůsobení si herního ovládání podle svých potřeb, například, ve které ruce bude postava držet zbraň, ruční nebo automatické přebíjení zbraně či barva a tvar zaměřovacího kříže. Osobní nastavení je možno uložit do svého uživatelského profilu. Veškeré hráčovy herní činy jsou ukládány do podrobných statistik.

Každá mapa obsahuje kromě hlavních a pro vítězství povinných úkolů, také řadu úkolů vedlejších, které po splnění dodávají danému týmu cenné bonusy ve formě lékárniček, munice nebo rychlejší znovupoužití obrněné techniky. Zpravidla se jedná o postavení velitelského stanoviště, které však musí daný tým i nadále bránit, jelikož po zničení stanoviště o bonus opět přichází.

Hra obsahuje celkem 5 rozdílných povolání, kterými jsou voják, medik, inženýr, specialista a špion. Ty se liší zejména zbraněmi, které mohou používat, avšak kromě toho, má také každé povolání nějakou speciální vlastnost kterou ostatní nemají. Voják může používat těžké zbraně a má více granátů, medik oživuje padlé spolubojovníky, inženýr staví mosty a pokládat a zneškodňovat výbušniny, specialista doplňuje munici a špion má schopnost infiltrace.

Hráči jsou za své chování ve hře povyšování a s přibývající hodností jsou jim k dispozici různé speciální schopnosti jako je detekce min, rychlejší pohyb či přebíjení zásobníků, více zdraví, granátů či munice nebo perlička v možnosti přivolat na pozice nepřítele letecký útok.

 

Hardwarové nároky

Procesor: Pentium III 600 Mhz
Paměť: 128 MB RAM
Grafická karta: OpenGL kompatibilní
Internetové připojení/LAN

Pro bezproblémové hraní je doporučeno stáhnout kromě samotné hry také patch 2.60, který najdete v sekci Verze.

Wolfenstein: Enemy TerritoryHra za SpojenceMinometná palba

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hra je zcela zdarma
  • Propracované kampaně s hlavními i vedlejšími úkoly
  • Několik herních módů
  • 5 rozdílných povolání
  • Systém hodností a speciálních schopností
  • Stovky map
 

Verze 1.00 - 270,31 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://games.activision.com
Velikost souboru: 270,31 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 1.00
Počet stažení: 25600
Publikováno: 6.1.2012
Poslední aktualizace: 6.4.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Multiplayerové hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

david
david

ahoj ted to stahuju a doufám že to bude mega hra.

07.06 09:56 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 c 7 5 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)