Nejlepší módy pro Farming Simulator 15 (2. díl)

Po nějakém čase jsme zpět s druhým dílem našeho speciálu o módech pro Farming Simulator 2015. Pokud vám přijde, že je módů v článku málo, doporučujeme navštívit naši stránku, která je celá věnovaná Farming Simulatoru 15. Tam najdete každý den nové módy, ale i celé návody, novinky a další informace ze světa virtuálního farmaření. Teď už ale k samotnému článku.

Stroje

Bez nich by to nešlo. Našince potěší hlavně přidání prvního Zetoru do FS15, nebo mladoboleslavská Octavia. A protože ve hře nejsou ani legendární traktory John Deere, nemůžeme vás ochudit ani o jeden žlutozelený exemplář.

Zetor 7745

Zetory tady asi nemusíme nijak obsáhle představovat. Poctivý pracant z brněnské firmy jezdí po našich polích dodnes. Jde o menší a méně výkonný traktor, takže se hodí spíš na obdělávání skromnějších hospodářství.

Stahujte Zetor 7745

Škoda Octavia

Farming Simulator není jen o farmaření, ale také o životě farmáře. Každý hráč si určuje tempo hry a k tomu může patřit i osobní vozidlo pro jízdu mezi farmami a po okolí. A když už osobák, tak proč ne českou Škodu Octavia třetí generace?

Stahujte Škodu Octavia

John Deere 8370R

Nic proti Zetoru, ale když potřebujete výkon a sílu, sáhněte spíše po něčem trochu jiném, třeba právě po traktoru John Deere 8370R, který má výkonu na rozdávání.

Stahujte John Deere 8370R

Scania R730 Forest and Trailer

A když jsme u těch výkonných strojů, co takhle jeden z nejsilnějších evropských tahačů? V tomto módu ho získáte i s přívěsem na dřevo, takže je ideální pro práci v blízkosti lesa, ve kterém těžíte.

Stahujte Scania R730 Forest and Trailer

Módy

Užitečných módů není ani zdaleka tolik kolik strojů, přesto se jich najde dost a dost. Dva z následujících tří patří mezi cheaty, takže s nimi nakládejte opatrně. Důvod? Abyste si nezkazili zážitek z hraní.

Cheat Tool

Jeden z nástrojů pro snadné editování uložených pozic. Snadno si tak nacheatujete peníze, plná sila a podobné věci.

Stahujte Cheat Tool

Auto Save

Super mód, díky kterému se bude váš postup hrou automaticky ukládat. Nastavený interval je 5 minut, což je tak akorát, aby vás to v případě nečekaných problémů zachránilo od pohromy ztráty postupu hrou.

Stahujte Auto Save

Save Game Editor

Další editor uložených pozic, který pracuje i se savy z předcházející verze Farming Simulatoru (tedy 2013). Opět vám dovoluje nastavit obnosy peněz i komodit (včetně počtu zvířat).

Stahujte Save Game Editor

Pokud chcete víc, neváhejte a navštivte nejlepší stránku s módy do FS15 na českém internetu na http://fs15.mujsoubor.cz/.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru