Nejlepší módy pro Farming Simulator 15

Už v den vydání se pro Farming Simulator 15 (oficiální název už nepoužívá celé číslo 2015) objevily desítky módů a je tak jasné, že se zrodila nová modla pro moddery, která předčí i své vyhlášené předchůdce. Není divu, vždyť například sběratelská edice této hry se kolem tvorby módů točí celá, dostanete k ní totiž velkou knihu o tvorbě obsahu pro FS15 a také DVD s tutoriály. Na rozsáhlejší módy do Farming Simulatoru si ještě musíme počkat, ale některé zajímavé kousky jsme pro vás vybrali už dnes. Tak stahujte, instalujte a skvěle se bavte.

Navštivte stránku plnou módů pro Farming Simulator 2015

Instalace módy do Farming Simulatoru 15

Instalace je extrémně snadná a ukazuje, jak moc důležitá složka hry to je, respektive že si to tvůrci z Giants zcela uvědomují. Módy stáhnete ve formátu .zip a po jejich nahrání do složky Documents\My Games\FarmingSimulator2015\mods je najdete už rovnou i ve hře. Pokud si stáhnete módy přímo od Giants ve formátu .exe, tak ty stačí po stáhnutí spustit. Pokud preferujete videonávod, tak tady jeden povedený z Youtube máte:

Vychytávky pro FS15

V zásadě jde o drobnosti až prkotiny, které ale nový díly Farming Simulatoru dostávají na zcela novou úroveň uživatelského komfortu a přizpůsobitelnosti. Hlavně HUD Hider v některých momentech zcela změní vyznění hry, ale i další módy jsou někdy hodně užitečné a hru zpříjemňující.

HUD Hider

Tento mód pro Farming simulator dělá přesně to, na co vás láká jeho název. Schovává HUD (mapu, hodiny a další informace na obrazovce). K čemu to je dobré? Když se chcete pokochat, nebo když vás všechny ty informace ruší při klidném obdělávání pole či jízdě krajinou. Po instalaci se mód chová jako přepínač, který přímo ve hře aktivujete i deaktivujete klávesovou zkratkou „Alt+H“.

Stahujte HUD Hider

Money Cheat Mod

Prostě si nacheatujete peníze. Dobré hlavně na testování, jinak si tím výrazně zkazíte zážitek ze hry. Po nainstalování vám tento mód přidá 100 000 Euro vždy, když ve hře stisknete klávesu „F11“. Naopak, pokud stisknete „F12“, tak o 100 000 Euro přijdete.

Stahujte Money Cheat Mod

Fast switcher

Fast switcher slouží k rychlému přepínání mezi vašimi stroji. Mezi stroji pak ve hře přepínáte zkratkou „CTRL+SHIFT+číslice“, místo číslice samozřejmě přijde vše od nuly do jedničky.

Stahujte Fast switcher

Time acceleration

Tento mód zrychlí čas ve hře, ale jen po tu dobu, kdy držíte stisknutou klávesovou zkratku „CTRL+R“.

Stahujte Time acceleration

Stroje pro FS15

Stroje vezmeme dnes trochu zkrátka, protože většina těch kvalitních pochází přímo od Giants a na nějaké ty mistrovské kousky od komunity si budeme muset ještě chvilku počkat. Přesto jsme našli pár povedených modelů strojů, které stojí za vyzkoušení.

Kuhn Sitera 3000

Tento nástroj pro mechanické setí pochází přímo od tvůrců hry, tedy jeho model dostupný jako mód. Za mrzkých 13 000 Euro se chlubí kapacitou 600l.

Stahujte Kuhn Sitera 3000

Deutz AgroStar 6.61

Tenhle silný traktor se může pochlubit hlavně svým designem, který využívá výrazné lichoběžníkové tvary a vůbec je celý nádherně hranatý. Pochází z 90. let a tento model do hry je význačný tím, že místo zelené barvy (kterou mívá v reálu) je celý černý a působí opravdu nadčasově a „drsně“.

Stahujte Deutz AgroStar 6.61

New Holland CR 1090

Královskou kategorii kombajnů u nás dnes zastupuje New Holland CR 1090, který si můžete stáhnout spolu s několika dalšími stroji v jednom velkém balíku (50MB). Jde o velké žlutočerné monstrum s panoramatickou kabinou, které ke sklízení používá svých více než 600 koní.

Stahujte New Holland CR 1090

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Filip
Filip

Dobrý den. Stáhl jsem si mod Time acceleration, celou složku ZIP jsem zkopíroval do Doc/Gam/FS2015/mods a stejně ve hře nejde. Jak je to možné? Udělal jsem něco blbě? Děkuji za odpověď.

23.08.15 03:06 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, opravdu jste postupoval dle návodu a to včetně využití módu? Tzn. držel jste Ctrl + R po dobu, kdy jste chtěl hru zrychlit?

24.08.15 11:22 reagovat

Peter
Peter

Prosím neviete ako sa používajú smerovky

27.04.15 16:51 reagovat

Stanislav Ďuriš
Stanislav Ďuriš

Dobrý den.Čus lidi.Jdu za vámi kvůli hře LS15.Neukazuje se mi řidič v kabině.Mám origoš hru,nemám tam žádné módy a neukáže se mi řidič, prostě tam není :( nevím jestli to je v notebooku, nebo chybí nějaký dopsaný text, nevím.Proto prosím o pomoc, jestli se s tímto někdo nesetkal?už nevím co mám dělat...a jinak mi to píše toto: Replace profile game.xml The file game.xml in the program path is newer than the version in the profile path.Do you want to replace the profile file game.xml with the one in thr program dinectory? a pak je tam buď: yes nou nevím...jinak značka NOTEBOOKU JE ACER ASPIRE 5553G AMD Phenon II N950 Quad-Core Processor, 6,0GB RAM,ATI Mobolity Radeon HD 4250, 5650 Díky moc za radu.

25.12.14 19:18 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, pokud řidiče alespoň v některých módech a strojích vidíte, pak není důvod se čehokoli bát. Autoři některých módů totiž nevěnovali energii zpracování právě animace řidiče a ten tak ve strojích vidět není.

30.12.14 12:22 reagovat

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453484 přečteno

Doporučujeme

Nahoru