Největší české RPG vyjde za 10 dní

Na české RPG Kingdom Come: Deliverance se fanoušci po celém světě těší už drahně let. Od crowdfundingové kampaně, která hru proslavila, totiž uběhly již dlouhé čtyři roky. Ovšem trpělivost Steam klíče přináší a tak již za 10 dní vtrhne Kingdom Come: Deliverance na herní scénu – přesně 13. února 2018. Pokud pak náhodou nemáte program na Valentýna, tak už nic nemusíte řešit – vezměte si na zbytek týdne volno v práci a ponořte se do hry.

Nový trailer ukazuje zrod hrdiny

Posledních několik dní do vydání hry se tradičně spouští opravdová mediální smršť, takže se všichni můžeme těšit na příval nových informací, artworků, videí a mnohého dalšího. Pomyslným startem u KC:D je vypuštění nového traileru, který se sice primárně věnuje hlavnímu hrdinovi, ale současně ukazuje vše podstatné. Najdeme v něm jak klasické souboje, tak velké bitvy, krásnou přírodu, samozřejmostí jsou ingame videa s dějovou linkou a mnoho dalšího. Jde o jakousi koncentrovanou verzi hry v náznacích. Ostatně podívejte se sami.

Kde koupit Kingdom Come: Deliverance?

Pokud jste si hru nepředplatili v rámci kickstarterové kampaně, můžete tak stále učinit přímo na Steamu a to za 49,99 EUR. Výhodou předobjednání je získání balíčku map “Treasures of the Past – Poklady minulosti“, který vám ukáže cestu k brnění a přidá nové lokace.

Předobjednat Kingdom Come: Deliverance

Tak nezapomeňte – 13. února 2018 vyjde Kingdom Come: Deliverance – české RPG (od tvůrců Mafie) bez magie a draků, zato s pořádnými bitvami, poctivým soubojovým systémem a hlavně neuvěřitelně propracovaným a historicky přesným prostředím.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru