Pou na PC – návod na instalaci a spuštění

Fenoménem posledních několika týdnů je na mobilním herním poli bezpochyby malá postavička jménem Pou. Její věhlas doslova obletěl svět a z malé aplikace se stala jedna z nejstahovanějších v rámci serverů s obsahem pro mobilní telefony (AppStore i GooglePlay).

Problém však nastal v případě, že jste nevlastnili některý z potřebných smartphonů… Hru jste si totiž jednoduše nemohli nainstalovat nikam jinam, na žádný jiný přístroj. Podporovány jsou totiž pouze smartphony a tablety. Naštěstí lze činnost telefonu simulovat jednoduše přímo na PC. Následující text vás tak provede instalací, nastavením a spuštěním všeho potřebného pro chod hry Pou.  Bude vám k tomu stačit jediný program – aplikace Bluestacks App Player.

Instalace Bluestacks App Player

Z přiloženého odkazu stáhněte zmíněnou aplikaci Bluestacks. Spusťte její instalaci a postupujte dle instrukcí instalátoru. Po úspěšném nainstalování máte připraven smartphone emulátor, který vám umožní používat vaše oblíbené mobilní aplikace přímo na počítači nebo notebooku. Pokud nevlastníte dotykovou obrazovku, aplikace budete moci pohodlně ovládat pomocí myši.

Vzhled aplikace

Stažení hry Pou do PC

Jakmile máte emulátor připraven, musíte před samotným stažením hry učinit ještě jeden krok – přihlášení. K přihlášení potřebujete Google účet.

Nastavení

Postup pro přihlášení je následující: V pravém spodním rohu obrazovky klikněte na ikonu ozubeného kola. Dostanete se do Nastavení. Zde klikněte na položku Správa účtů. Otevře se okno, které má ve spodní části tlačítko Přidat účet. Použijte zmíněné tlačítko a stiskněte jej. Nyní se zobrazí klasická textová přihlašovací pole, do kterých vyplňte nejprve váš email (stačí část před znakem @) a do spodního pole napište vaše heslo (Password).

Přidání účtu  Zadání údajů

Pokud proběhne přihlášení úspěšně, objeví se vám na další obrazovce oznámení: „Your Google Account is now linked to this phone.“ (Zmíněným telefonem je myšlen nainstalovaný emulátor.)

Potvrzení přidání účtu

Nyní můžete přejít zpět na hlavní obrazovku – dostanete se na ni kliknutím na středovou ikonu, která je umístěna vždy na spodní liště aplikace. Jedná se o barevné logo emulátoru. V horní části obrazovky najděte malou ikonku lupy na modrém pozadí (Vyhledávání) a na tu klikněte.

Top Charts - hlavní obrazovka

Do textového pole pro vyhledávání napište jméno vaší oblíbené hry nebo aplikace, v daném případě tři písmena Pou. Stiskněte klávesu Enter nebo zvolte tlačítko Find, které se nachází vpravo od vyhledávacího pole. Zobrazí se vám seznam nalezených výsledků. Vyberte položku s nápisem Pou a správnou ikonkou mimozemského mazlíčka. V pravé části řádku je umístěno tlačítko Install, na které klikněte. Otevře se vám menší výběrová tabulka. Počkejte, než proběhne její kompletní načtení a zvolte aplikaci, která vám vyhovuje. Tři sloupce označují tři různé zdroje. Zvolte ten třetí, který je označen světle zelenou barvou a figuruje nad ním ikonka nákupní tašky s panáčkem Androidem.

Výběr obchodu

Klikněte hned na první ikonu pod taškou a přesunete se přímo na stránku aplikace PouGoogle Play. Zde si můžete přečíst všechny podrobnosti o aplikaci, podívat se na její možnosti, vzhled nebo velikost. V pravém rohu profilu najdete tlačítko Instalovat. Klepněte na něj myší a spustíte instalaci. Potvrďte několik upozornění a spustí se samotná instalace. Po jejím dokončení budete dotázáni, zda si ji chcete rovnou zahrát. Stiskem klávesy Ano hru přímo spustíte.

Spuštěná hra

Stažení hry Pou do mobilu

Pokud chcete mít svého Poua jak na mobilním telefonu, tak na obrazovce svého stolního počítače, zde jsou odkazy pro jeho stažení. V rámečku najdete jak odkaz pro neplacenou Android verzi, tak pro placenou iPhone a iPad variantu a dokonce i majitelé mobilních telefonů se systémem Windows Phone nepřijdou zkrátka. Pro ně je připraven odkaz na velice podobnou hru založenou na totožném principu. I jméno je prakticky totožné – Mou.

  • Verze pro iPhone, iPad nebo Android stahujte zde: Aplikace Pou
  • Majitelé systému Windows Phone mohou vzkoušet obdobu hry s názvem Mou.

Stejný postup můžete použít i pro zprovoznění novinky Eggies na svém telefonu. Jde o moderní konkurenci Poua, která má ale lepší grafiku a zabaví vás na zatraceně dlouho. Vyzkoušejte Eggies a sesbírejte je všechny!

Článek s dalšími informacemi přímo o světoznámé postavičce Pou naleznete zde.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Niky
Niky

Ahoj, fakt super stránky a opravdu fungují. Ale teď se mi to nějak nejde spustit šlo asi pětkrát a teď už se to jenom načítá. Prosím poraď co s tím díky za odpověď. :)))

26.09.13 15:29 reagovat

Roman
Roman

Dobrý den, vždy když chci instalovat Bluestacks App Player tak se tam objeví This application requires at least 2 GB of physical memory co mam dělat děkuji

31.08.13 15:35 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, aplikace bohužel vyžaduje 2 GB operační paměti čistě k dispozici. Zkuste ukončit spuštěné programy a BlueStacks by mohl jít.

02.09.13 08:20 reagovat

Perenela
Perenela

instalace v pohodě jen mi nejde program spustit

21.08.13 17:07 reagovat

Sysel
Sysel

Ta hra je super, jde to, ale chce to šikovnou packu ;)

21.07.13 12:49 reagovat

Pája
Pája

Dobry den,me se ten bluestack zapne a hned mi to napise neco jako ze mam malo mista na disku i kdyz mam volno 20 giga a vyzaduje to 2 giga pomozte mi prosim

13.07.13 11:11 reagovat

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225203 přečteno

Doporučujeme

Nahoru