Přichází nová mobilní hra ze série Age of Empires. Známe detaily vydání

Legendární strategická série Age of Empires se i dnes těší mimořádné oblibě a tak je pochopitelné, že Microsoft do hry vkládá velké úsilí. Starší tituly AoE dostávají pravidelně nový obsah v podobě DLC a chystá se také nové Age of Empires 4, které vyjde 28. října tohoto roku. No a nejnovější tu máme informace o tom, že Tencent (studio stojící za Call of Duty: Mobile nebo Pokémon Unite) plánuje expanzi i na mobilní platformy!

Je to tak. Age of Empires v mobilní verzi je v přípravách a Tencent společně s Microsoftem se aktuálně soustředí s hrou na čínský trh. Už teď víme, že titul ponese název Return to Empire, ale zatím nemáme informace o tom, zda bude hra k dispozici i pro západní trh. Bylo by ale nelogické, kdyby vývojáři hru nezpřístupnily i pro Evropu nebo Ameriku.

Prvotní informace hovoří o zachování real-time strategie, což značí známou hratelnost z předešlých her série. Krásný a do jisté míry i nostalgický trailer odhaluje říše Západu i Východu. Momentálně nevíme přesné datum vydání, ale brzy k nám dorazí čerstvé demo. To pravděpodobně nebude k dispozici také u nás, ale za ten čas můžete vyhrávat historické bitvy právě v novém Age of Empires lV.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru