Call of Duty: Mobile (mobilní)
100 %

Akční střílečka známé značky konečně i na mobilech

Herní série Call of Duty je na trhu již více než 16 let a za tu dobu si stihla vybudovat obrovskou a stálou hráčskou základnu. Dosud bylo možné hrát jen na počítačích a konzolích, ale s novinkou Call of Duty: Mobile si můžete zastřílet i na mobilech a tabletech. Platí to pro Android i iOS zařízení. Na hře pracovali stálice Tencent Games a Activision společně, aby přinesly co nejlepší herní zážitek a přímo konkurovaly největším Battle royale titulům - Fortnite a PUBG.

Jak již bylo zmíněno výše, CoD: Mobile disponuje módem battle royale, který může najednou hrát až 100 hráčů online. Na jeho odemčení je ale třeba dosáhnout ve hře sedmou úroveň. Následně se otevřou možnosti, jak hrát samotě (Solo), ve dvojici (Duo) nebo ve čtveřici.

Call of Duty: Mobile těží zejména z obsahu předešlých her série - Call od Duty: Black Ops a Call od Duty: Modern Warfare, odkud si bere herní mapy (Crash, Killhouse, Crossfire, Nuketown, Hijacked), známé multiplayerové módy (Free- for-All, Team Deathmatch, Frontline, Hardpoint, Domination, Battle Royale, Search and Destroy, Sniper battle) i postavy (John "Soap" MacTavish a Simon "Ghost" Riley). Nemůže chybět ani klasický a mimořádně populární Zombie mód.

Tvůrci se snažili vytvořit co nejpodobnější prostředí tomu z počítačových a konzolových her, co se jim do značné míry podařilo. Přizpůsobení grafického rozhraní záleží čistě na tom, jak výkonné zařazení vlastníte. Pokud vám to mobil nebo tablet dovolí, CoD si užijete v HD a krásně vyretušované 3D grafice spolu s realistickým zvukem postav, výbuchů, strojů apod. Ke hře patří i neodmyslitelný voice a text chat.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Battle royale mód
  • Známé mapy i postavy
  • Multiplayerové šílenství
  • Krásné grafické zpracování
  • Vylepšování postavy
  • Upravování postavy
  • Hlasový a textový chat
  • Skvělé zpracování zvuků
  • Zombie mód

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Activision Publishing, Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.activision.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2060
Publikováno: 02.10.2019
Poslední aktualizace: 2019-10-02 10:35:32
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Call of Duty: Mobile (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

call-of-duty-mobile-mobilni: Call of Duty Mobile

Zdravím, chcem vedieť, na čom sa najlepšie hrá Call of Duty Mobile. Asus Rog Phone 5, Apple Ipad pro, Sony Xperia.... ? Neviem sa rozhodnúť správne.

Martin 6.1.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

call-of-duty-mobile-mobilni: Problémy s prihlásením

Dobrý deň, vymazal som si mobil do továrenských nastavení a po inštalácii COD Mobile si neviem prihlásiť svojho avatara. Ako je to možné? Vždy som sa prihlásil ako Guest pod menom Bombastik10. Teraz je to samozrejme obsadené meno ale ako sa na to prihlásim?? Hral som to takto rok. Ďakujem.

Miro 19.1.2021 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru