Prostřílejte se betou Call of Duty: WWII

Akční série Call of Duty se blíží k dalšímu milníku. Díl CoD: WWII jím bezpochyby bude, ale ještě nelze říci, zda v kladném nebo záporném významu. V rozhodování může pomoci náhled do akční mašinérie v podobě přístupu do Private Beta verze hry. Activision vpustí vybrané hráče na několik dní do multiplayeru, aby si mohli udělat představu o základech hry. Jak si zdarma Call of Duty: WWII Private vyzkoušet, i když mezi ně nepatříte, se dozvíte přímo v článku.

Zachrání druhá světová Call of Duty?

Čtrnáctý díl série Call of Duty bude v mnoha ohledech rozhodující. Po předchozím Infinite Warfare totiž gameplay vrací zpět do minulosti a to konkrétně do druhé světové války. Optikou herní komunity je to rozhodně správný krok, který ale dle mnohých měl přijít už loni. Tehdy na sebe prakticky veškerou pozornost připoutalo EA za Battlefield 1, který se v čase vrátil dokonce k první světové válce. O úspěchu tohoto tahu (a samozřejmě i povedeného multiplayeru) hovoří nejenom herní statistiky, ale hlavně fakt, že EA pro rok 2017 neplánuje vydat další díl. Ten má v kalendáři svoje místo až v roce 2018. Activision tak musí naservírovat opravdu povedený zážitek, aby hráčskou pozornost opět pevně připoutala ke své sérii. K tomu by měla pomoci i Private Beta, která je k dispozici během prodlouženého víkendu 1. – 4. září 2017.

Call of Duty: WWII Private Beta pouze pro konzole (zatím)

Private Betu si mohou vyzkoušet (zatím) pouze majitelé konzolí Xbox One a PS4. Navíc zdaleka ne všichni – k dispozici je totiž pouze pro majitele speciálního kódu, případně pro předplatitele. Malý trik, jak se do hry dostat, najdete v modrém rámečku (pouze pro PS4):

CoD: WWII Private Beta pro PS4 zdarma: přihlaste se do hongkongského PS Store a skrze něj si můžete Betu stáhnout a zahrát kompletně bez omezení.

Pokud se pak chcete dostat k Betě klasickou cestou, nezbývá vám, než si hru předobjednat a získat tak potřebný kód.

PC hráči jsou na tom aktuálně ještě hůř – Beta pro PC totiž ještě nemá termín a vlastně ani finální potvrzení. Zde CoD opět ztrácí pomyslné body na BF, který loni nabídl hned několik dní v betě (i pro PC) a to bez zbytečných komplikací.

CoD versus Battlefield – kdo vyhraje?

Call of Duty: WWII má finální datum vydání v pátek 3. listopadu 2017. Tehdy se bude rozhodovat o mnohém a sám jsem zvědavý, jak vše dopadne. Prvních několik týdnů bude rozhodujících. Otázkou navíc zůstává, s čím přijde EA a jestli se pokusí s konkurencí porvat. 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Doporučujeme

Nahoru