Resident Evil 3: nové záběry (galerie) a datum vydání

Mimořádně úspěšný remake hry Resident Evil 2 od Capcomu zajistil, že se brzy dočkáme i dalšího přepracování starší hry. Tentokrát půjde o kultovní třetí díl s názvem Resident Evil 3: Nemesis. Všechny známé postavy se vrátí, stejně tak i lokality ale v nádherné moderní grafice. Nostalgia se může dostavit už nyní při nejnovějších záběrech z připravované hry.

Se svým předchůdcem má Resident Evil 3 mnoho společného. Vylepšený bude celý gameplay, například střílení s přiblížením přes rameno i moderní ovládání. Kromě vyšperkovaný kampaně nebude chybět ani multiplayer. O ten se postará studio Project Resistance a vše nasvědčuje tomu, že půjde jakoby o samostatnou hru na ramenou singleplayeru. Navzájem se sólo hra a online souboje doplňují a zvyšují hodnotu titulu.

Resident Evil 3 vyjde 3. dubna 2020 na PS4 i na PC. Navíc se můžete těšit na zmíněný multiplayer dodatek ve formě Resident Evil Resistance - 1v4 kompetitivní hru, kterou si zahrajete online. Hra na kočku a myš se může začít.

Racoon City navštívíte s hlavní hrdinkou Jill Valentine, jejím pomocníkem Carlosem Oliveirom nebo s rodilým vůdcem vojenských jednotek Mikhailovem Victorem. Společně se podíváte na město postupně upadající do chaosu, ve kterém řádí T-virus. Oproti předešlému remaku bude Trojka zaměřena více na akci. Můžeme se tedy těšit na run-and-gun systém. A největší tahák? Nemesis je zpátky! Najkultovejšia postava série se vrací v plné kráse - propracovaný a děsivější.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Doporučujeme

Nahoru