Skvělou Star Wars: The Old Republic si od teď zahrajete i na Steamu!

Když se společnost Electronic Arts rozhodla expandovat na Steam a vrátit tak na tuto platformu své tituly, mnoho hráčů se potěšilo. Nejnovější se EA připomněla vydáním hry Star Wars: The Old Republic stejně na Steamu, což je určitě krok správným směrem.

Tento mimořádně oblíbený titul vyšel již v roce 2011, ale stále si drží hráčskou základnu. Velkou výhodou je, že je zcela zdarma, ale zároveň nabízí pro skalní fanoušky tohoto univerza i možnosti dokoupení předplatného či Cartel Coins.

Pokud patříte mezi hráče, kteří již hru mají, může vás těšit fakt, že je podporován crossplay i cross-save. Znamená to, že váš obsah, který jste dosud spouštěli přes samostatný launcher, uvidíte i na Steamu a naopak.

Patříte k milovníkům malých výhod Steamu jako kartičky na obchodování, emotikony na profilu nebo pozadí? Bioware do hry tuto možnost přidalo, takže si svůj účet vyzdobíte podle představ. Jedinou aktuální nevýhodou je, že hře chybí achievementy, což by se ale v brzké době mělo změnit. Slíbená je až stovka těchto bonusů. Uběhlo už pěkných 9 let, ale v herním světě je Star Wars: The Old Republic stále poměrně známým pojmem. Vždyť jen loni vyšlo rozšíření Onslaught, což svědčí o tom, že hra není mrtvá, právě naopak!

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru