Stáhněte si Rocket League zdarma na Epic Games Storu

Od včerejšího dne si může Rocket League zahrát kdokoliv, kdo o hru má zájem. Hra totiž oficiálně přešla na free-to-play model a rovnou i spustila první sezónu Rocket League. Což je docela bizarní, protože hra je na trhu již od roku 2015.

Hráči, kteří už hru vlastnili dostali uvítací balíčky, ale pokud se do světa autíčkového fotbalu chystáte až teď a vaší preferovanou platformou je PC, tak vaší jedinou šancí je již nyní Epic Games Store, nakolik Epic Games vlastní studio Psyonix. Abyste však nebyly velmi smutní, vývojáři si pro vás připravili dárek.

Pokud si totiž přidáte Rocket League během nejbližšího měsíce do Epic Games Store knihovny, vydavatel vám dá na účet podniku 10 € kupón na nákup her v obchodě. Ten se však dá použít pouze na nákup v hodnotě minimálně 14,99 €, ale i tak jde o docela milý krok.

Už méně milý byl však stav serverů po spuštění free-to-play verze hry. Do hry se totiž vrátilo velké množství hráčů (například na Steamu Rocket League zlomil rekord v počtu současně aktivních hráčů) a zdá se, že takové množství nečekali ani sami vývojáři a výsledkem toho byly výpadky, odpojování ze zápasů a další problémy. Situace se však nepochybně v nejbližších dnech stabilizuje.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869556 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

453484 přečteno

Doporučujeme

Nahoru