Super jednoduché stahování videí a hudby z Youtube

Dnešní doba nahrává všemu, co je online, ale co je doma, to se počítá. Obliba stahování z Youtube, jehož největší výhodou je právě fakt, že je čistě online, je patrná i na našem portálu, kde jsou články s těmito návody jedny z nejnavštěvovanějších, i po letech od jejich vydání. Dnešní návod je ale speciální. V čem? Ve své nekonečné jednoduchosti.

Najdete si video a do adresy před „youtube“ napíšete ještě „ss“, takže výsledek je „ssyoutube.com/watch….“. To potvrdíte a automaticky budete přesměrováni na službu, která video stáhne. Navíc si můžete vybrat kvalitu a formát, ve kterých má být video staženo. Vybrat lze i video bez zvuku, nebo pouze zvuk.

Jednodušší už to ani být nemůže. Na druhou stranu, stránka je, jak bývá u podobných služeb obvyklé, přecpána pastmi, které se vás snaží lákat na instalaci rozšíření do prohlížeče, nebo download programů. Nedělejte to, je to zbytečné. Pokud chcete stahovat častěji, doporučíme vám některý prověřený Youtube downloader, kterých najdete na MujSoubor.cz kupu (ale i zde pozor na instalaci balastu s hlavním programem). Pro nárazové stahování vám tak teď stačí vědět, že do adresy vepíšete „ss“, kliknete na Download a je to.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru