Svět Pána prstenů se rozšíří o novou licencovanou hru Rise to War

Fantasy svět J. R. R. Tolkiena, který vybudoval se svých dílech Pán prstenů, Simlarilion a Hobit nabízí tuny materiálu pro filmové, seriálové a herní zpracování. Vývojáři z Netease Games Global ve spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment proto připravují zcela novou mobilní hru, která se navíc může pochlubit titulem "oficiálně licencovaná". Ponese název The Lord of the Rings: Rise to War a bude zobrazovat události z nejpopulárnější trilogie tohoto anglického spisovatele.

Podle slov vývojářů půjde o geostrategické sezónní hru, kde budou hráči moci postavit ty největší armády ve Středozemi, se kterými pak budou soupeřit o prsten moci. K tomu patří i dobývání nových území a to jak za stranu dobra, tedy Společenství Prstenu, nebo za stranu zla pod Sauronem.

Velkou součástí hry budou i spojenectví a následné společně naplánované útoky. Jelikož je hra inspirovaná trilogií Pán prstenů, její děj se bude odehrávat v Třetím věku Středozemě, kde nebudou chybět všechny známé postavy a detailně zpracovaný fiktivní fantasy svět.

Datum vydání je naplánována na 23. září tohoto roku a The Lord of the Rings: Rise to War bude k dispozici jak pro Android, tak i iOS. Aktuálně je k dispozici možnost předčasné registrace a to jak na Google Play Store, tak i na App Store či Galaxy Store. Hráči, kteří tak učiní, získají exkluzivní dárkové balíčky se speciálními portréty Bilba

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227048 přečteno
Nahoru