Talenty v Hogwarts Legacy: Co jsou zač a jak je využít?

Každý správný kouzelník se potřebuje neustále zlepšovat. Ve hře Hogwarts Legacy to bude možné prostřednictvím talentů. Jak ovlivní postavy v kouzelnickém světě, kolik typů talentů budou mít hráči k dispozici a co jsou vlastně zač?

Hogwarts Legacy již před oficiálním vydáním dosahuje skvělých prodejů a hráči se na nové provedení kouzelnického světa Harryho Pottera už pořádně těší. I proto jsou rádi za každou novou informaci o tom, jak to bude v novém kouzelném RPG s otevřeným světem vypadat. Proto se podíváme na Talenty v Hogwarts Legacy, pomocí kterých si hráči mohou své postavy vylepšovat.

Talenty jsou rozděleny do 5 hlavních kategorií a spolu se schopnostmi postav a jinými vylepšeními přinesou možnost, jak se stát mocnějším kouzelníkem. Jak fungují talenty v Hogwarts Legacy a jak si vylepšit postavu tak, aby byla silnější?

Základním kamenem RPG, neboli role-playing game, je vylepšování své postavy napříč příběhovou linkou. V případě Hogwarts Legacy tak mohou hráči učinit v rámci otevřeného herního světa a talenty jsou toho neodmyslitelnou součástí. Jedná se o trvalá vylepšení postavy, která se projeví silnějšími schopnostmi.

Talenty jsou v Hogwarts Legacy rozděleny do pěti hlavních kategorií:

  • Hlavní talenty (Core) – vylepšují obecné vlastnosti postavy jako zdraví nebo pohyblivost
  • Room of Requirement – jde o vylepšení týkající se místnosti označené jinak než Come and Go Room, nebo česky Nouzová komnata. Tyto talenty vylepšují schopnosti postav právě v této místnosti.
  • Tichošlap (Stealth) – talenty, díky kterým se budou hráči pohybovat potichu a nenápadně.
  • ???
  • ???

Zbylou dvojici talentů v tomto okamžiku před vydáním hry neznáme.

Jak levelovat talenty v Hogwarts Legacy?

Ve světě Harryho Pottera lze vylepšovat talenty starým-známým způsobem. Totéž platí io vybavení postavy a jejích schopnostech. A co je třeba udělat, aby měla postava k dispozici lepší talenty?

Jednoduše plnit questy/úkoly v otevřeném herním světě a sbírat zkušenosti, které pak mohou být aplikovány na talenty.

Hra Hogwarts Legacy vyjde 10. února 2023.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru