Velký letní Steam výprodej začne již brzy

Léto 2020 bude v mnoha ohledech speciální, což platí i pro hráče. Situace kolem pandemie se pomalu zlepšuje, ale pro velké množství gamerů se v podstatě nic nezměnilo - stále jsou doma a stále hrají své oblíbené tituly. Přicházejí nejteplejší měsíce v roce a největší herní platforma Steam se připravuje na nával hráčských tužeb. Letní výprodej her je za dveřmi a tisíce herních titulů budou k dispozici v šílených slevách. Obligátní "připravte si peněženky" tak platí i letos a všichni si tak budou moci opatřit dlouho sledované hry za podstatně nižší ceny.

Na začátek uvedu, že Steam sales probíhají v menších či větších vlnách během celého roku, ale ty letní jsou opravdu speciální svou masivností i délkou. Aktuálně již víme, kdy se Steam výprodej začne i kdy skončí. Tento rok jsme již měli možnost získat levné hry ve více slevových událostech. Zmíním například Steam Lunar Sale v lednu, RE-PLAY Sale v dubnu, Steam Golden Week Sale na přelomu dubna a května nebo Jarní úklid na Steamu koncem května.

Termín Steam Summer Sale 2020

Tak. A kdy to Valve ten očekávaný výprodej přinese? Steam Summer Sale začne 25. června 2020 a bude trvat až do 9. července 2020. Dva celé týdny budou na to, aby si každý ukořistil tolik her, kolik (ne)potřebuje! Informace jsou potvrzeny od několika vývojářů ze stáje Valve, ale samotná herní společnost událost ještě oficiálně nekomentovala.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru