Viktoriánská vyvražďovačka Murderous Pursuit je na pár dní zdarma

Na Steamu se občas objeví starší tituly, které se dají po určitou dobu stáhnout zdarma. Hře to pomůže s aktivní herní komunitou a opět se o ní začne na určitou dobu mluvit. O to vzácnější je to v případě, kdy je hra nová, což je i případ akční stealth vyvražďovačky Murderous Pursuit. Tvůrci z Blazing Griffin se při vývoji inspirovali tituly Assassin's Creed nebo The Ship, aby hráčům přinesli zajímavý zážitek na zažitých principech a rozehráli partii na život a na smrt. V tomto případě byli vývojáři nuceni zpřístupnit titul z důvodu malé hráčské komunity, což je při multiplayeru docela problém. Na druhé straně je dobré, když se rozšíří působiště hráčů a servery jsou plnější.

Pokud se vám líbil multiplayer v AC sérii, pak si pravděpodobně užijete i Murderous Pursuit zasazenou do viktoriánské doby, i když mají obě hry rozdílné mechaniky. Vy máte na výběr 8 postav specializovaných na různé druhy zabíjení disponující pěti schopnostmi. V každé mapě je možné vybrat si kombinaci dvou z nich a přepadávat své oběti. Zároveň se ale musíte ukrývat a splývat s davem, aby vás neodhalili další hráči. Střelba z brokovnice na blízko nebo zaříznutí nožíkem odzadu jsou na běžném pořádku, takže se musíte mít vždy na pozoru. Je na vás, zda si vyberete tučného alkoholika, japonskou společnici, dělníka nebo například vysoce postaveného člena královské stráže.

Stáhnout zdarma hru Murderous Pursuits

Celkově na čtyřech mapách - honosná loď Jejího Veličenstva, průmyslová oblast, muzeum nebo hudební sál - tak budete hrát na počet zabití, ale zároveň se budete snažit o co nejtišší přežívání. Murderous Pursuit je zdarma do pondělí 29.10. a získáte ji i od nás. Podmínkou je přidat si hru do Steam knihovny a následně ji stáhnout.

Minimální požadavky:

  • CPU: Intel i3 6100 nebo ekvivalent
  • RAM:  4 GB
  • GPU: GTX 600 series nebo ekvivalent
  • HDD: 11 GB volného místa
  • OS: Windows 7 (64-bit)

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru