Vyjde NHL 21 na PC?

Jednoduchá odpověď, která opět vráží další hřebíček do rakve všem čekajícím hráčům. Mohl to být přelomový ročník, vždyť se to všechno tak pěkně sešlo - přijde nová generace konzolí, rok 2020 je ideálním na zahájení nové éry, šuškalo se o novém enginu ... A nic z toho. Hokejová série NHL 21 zůstává na starém enginu, minimálně rok ještě nepřijde na PC a hra nedostane ani vylepšení pro novou generaci konzolí. Jedním dechem ale třeba dodat, že na nejnovějších PlayStation 5 a Xbox Series X hru bude možné spustit díky kompatibilitě. Nevyjde, to je ta odpověď.

Vydavatel EA Sports oznámili přidání nových elementů do hry i posun vydání z obvyklého září na říjen. K celé situaci se vyjádřili takto: "NHL 21 budete moci hrát na platformách nové generace díky zpětné kompatibilitě. Momentálně se naplno soustředíme na vydání NHL 21 pro Xbox One a PS4 a těšíme se na příležitosti, které nové systémy nových generací přinesou do budoucna."

"Mimořádné události, které nás všechny letos zasáhly, posunuli vydání na říjen. Museli jsme provést zásadní úpravy při vývoji, které jsme museli řídit z našich domovů. Přechod to byl ale velmi úspěšný a s potěšením oznamujeme, že hra je na dobré cestě, aby obsahovala vše, co jsme chtěli zakomponovat z původní vize. Potřebujeme pár týdnů navíc na vyladění a odstranění chyb."

Na první záběry ze hry se můžeme těšit na konci srpna. Na ledě se tak uvidíme již brzy, ale bohužel stále ne na počítačích. Jste zklamaní z tohoto rozhodnutí nebo si hru i tak zahrajete na konzolách?

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru