Vyzkoušejte si demo The Division

Akční coop multiplayerová pecka roku 2016 Tom Clancy's The Division se opět dere mezi hráče. Ubisoft prakticky po roce od vydání hry pouští její současnou podobu volně ke stažení. Hráči si tak mohou vyzkoušet nejenom vražedné souboje v DarkZone, ale svůj čas mohou věnovat i příběhové kampani. Skoro to vypadá, že móda demoverzí se pomalu, ale jistě vrací zpět.

Tom Clancy's The Division Centrum

Demo Tom Clancy’s The Divison zdarma

Hráči si skutečně mohou hru zdarma stáhnout a strávit v ní celkem 6 hodin. Jedná se o jediné omezení, takže vlastně nejde o demo v tradičním podání. Spíše můžeme mluvit o trial verzi a záleží na hráči, kolik si z ní stihne vychutnat. Po skončení volné jízdy na hráče čeká příjemný bonus – pokud si koupí plnou verzi, veškerý postup hrou The Division bude automaticky převeden a zachován. To samé platí o stažených datech (hra vyžaduje 40 GB volného místa). Jinak neváhejte, nabídka platí od 28. února pro Xbox a PC a do 9. března 2017 pro PS4. Zda ji Ubisoft plánuje v budoucnu ukončit, zatím není zřejmé.

Steam Demo The Division

Uplay Demo The Division

Minimální požadavky pro The Division

Pokud si nejste jistí, jak si vaše PC dokáže poradit s nemalými požadavky Ubisoftu, zde je přehledný seznam minimálních systémových požadavků pro hru Tom Clancy’s The Division:

Minimální požadavky na PC:

  • CPU: Intel Core i5-2400/AMD FX-6100
  • RAM: 6 GB
  • GPU: GeForce GTX 560 2GB/Radeon HD 7770
  • HDD: 40 GB volného místa
  • Další: podpora DirectX 11, Windows 7 64-bit

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru