Wolfenstein II: The New Colossus si můžete stáhnout zdarma

Make America Nazi Free Again! Tak právě s tímto heslem vyrazili vývojáři a hlavně producenti hry Wolfenstein II: The New Colossus na sociální sítě. Nejenom díky tehdy aktuálním divokým událostem přímo v USA zmíněné heslo ještě dlouho a silně rezonovalo i mimo Facebook a Twitter. O podobnou senzaci se pak o měsíc později postarali vydáním demoverze hry a hlavně slevou na polovinu. U AAA hry takto silné značky je to sice zvláštní krok, ale hráče to rozhodně potěší.

Zahrajte si demo Wolfenstein II zdarma

Abych byl úplně přesný, spíše než o demo jde o trial verzi. Hráči si bez jakéhokoli závazku mohou stáhnout speciální verzi hry, která je pustí do prvních cca 30 minut plné hry. Užijí si tak několik skvělých ingame videí a podívají se i k jedné z nejstěžejnějších situací celé hry. Samozřejmě si ale vyzkouší to nejdůležitější – zběsilou střelbu všudypřítomných nácků.

Wolfenstein II The New Colossus Frau Engel

Současně si pak mohou ověřit, zda nebude dobré říct Ježíškovi o novou grafickou kartu, nebo rovnou celý počítač. Ostatně minimální požadavky nejsou vůbec malé. Popravdě jde i na dnešní dobu o hodně slušné herní PC:

Minimální požadavky:

  • CPU: Intel Core i5-3570/AMD FX-8350
  • RAM:  8 GB
  • GPU: Nvidia GTX 770 4GB/AMD R9 290 4GB
  • HDD: 55 GB volného místa
  • OS: Windows 7 (64-bit)

Wolfenstein II: The New Colossus o polovinu levněji!

Ať už si demo Wolfensteinu hráči vyzkouší, nebo nikoli, čeká na ně u příležitosti výročí černého pátku 50% sleva. Z původních 60 € tak cena klesá na 30 €. Měsíc po vydání jde opravdu o velmi nečekaný tah. A to se nezmiňuji o výši slevy, ta je pak bez ohledu na datum z říše snů. Sleva by měla zůstat v platnosti asi 5 dní, tedy nejspíše do úterý 28. listopadu 2017 do 19:00 CET.

Kupte Wolfenstein II: The New Colossus za polovinu

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru