Legendární česká hra Bulánci hlásí návrat v 3D. Na Startovači explodovaly dotace od hráčů

Legendární česká hra Bulánci se vrací ve verzi 2.0. Vývojáři ze SleepTeam-u tak reagují na prosby hráčů, kteří si tuto klasiku zamilovali a dožadovali se její nové a moderní verze. Na startovacím spustily kampaň na financování projektu a přislíbili i podporu více platforem.

Brutální polštářky si svoji premiéru odbyly před 20 lety a od té doby se s hrou prakticky nic nedělo. Tvůrci ale před nedávnem naznačili nový zájem o hru díky skvělé hráčské komunitě a aktualizovali oficiální stránky. O něco později přišli i s oficiálním vyjádřením o připravované nové verzi hry.

Klasika v novém kabátě a s řadou skvělých novinek

Bulánci 2.0 dostanou nejen nové grafické provedení, ale také řadu vylepšení, které hru ozvláštní a přiblíží i novému hráčskému publiku. Asi největší změnou je úplné provedení hry do 3D. Kromě starých-známých levelů přibudou i zcela nové a nebude chybět ani nečekaná, ale vítaná kampaň pro jednotlivce nebo v režimu kooperace.

Bulánci 2.0

Tvůrci jdou s dobou a plánovaný je i dobývací mód, týmové přestřelky, sympatické střídání dne a noci, vliv počasí ovlivňující hru nebo přizpůsobení polštářků dle preferencí. Pro milovníky herních zajímavostí se rozšíří i historie světa a dozvíme se něco víc io samotných měkkých bojovnících.

Kde všude si Bulánky 2.0 zahraješ?

Hra bude primárně určena pro PC s operačními systémy Windows, Mac a Linux, ale aktuálně probíhají i jednání, aby byla k dispozici na konzolách PS4, PS5, Xbox One, Xbox One X a na Nintendo Switch. SleepTeam dále uvedl, že v případě úspěchu na startovací lze očekávat i mobilní verzi hry. Při psaní článku je z původně zamýšlených 500 tisíc korun vybraných už skoro 1,5 milionu, takže vítej mobilní zábava!

Bulánci 2.0

Podpoř vývoj, dostaneš hru i něco navíc

Na startovacím máš několik možností, jak hru podpořit a získat tak i velmi zajímavé bonusy. Oproti původní verzi budou Bulánci 2.0 zpoplatnění, ale tvůrci avizovali, že půjde o poměrně malou částku.

SleepTeam

Pokud se rozhodneš projekt podpořit, v závislosti na vložené částky na tebe čekají odměny jako figurky, karetní hra, pořádná dort, unikátní modifikace polštářů, jedinečné levely, podpisy autorů, oroginálne kresby, kosmetické bonusy, výběr hlasu postavy nebo rovnou nadabování vlastní postavy, možnost zúčastnit se párty tvůrců jako VIP host nebo poděkování za přínos v závěrečných titulcích.

Hra je předběžně naplánována na rok 2022.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru