World of Tanks – nejlepší módy a zaměřovače (2. díl)

V tomto článku navazujeme na náš velmi oblíbený první díl speciálu o módech a zaměřovačích do World of Tanks. Dobrá zpráva je, že modeři se dále pilně činí, aby zpříjemnili hraní této fenomenální akce co největšímu počtu hráčů. Všechny módy zde zmíněné podporují i k datu vydání článku nejnovější verzi hry 8.10.

Historical Realism Gun Sound Mod

Zvuky nejsou tak úplně nejsilnější stránkou World of Tanks. Neurazí, ale rozhodně ani nepohltí. To se snaží napravit jeden z nejstahovanějších módů vůbec, Historical Realism Gun Sound Mod od moddera Gnomefather. Mění zvuky střelby i dopadů na různé materiály. Také mění zvuk nabíjení ve sniper módu, stejně jako třeba svištění různých projektilů, když nad vaším tankem prolétají.

Stahujte HRGSM

Smooth Scope Zoom

Tento mód obsahuje i ZoomX mod, jehož variantou vlastně je. Obsahuje 30násobný zoom v 10 stupních. A jak říká autor, Artasan, je to ideální mód pro střílení brouků na vzdálenost půl kilometru.

Stahujte Smooth Scope Zoom

Gnomefather's engines

Kvalitnější a hlavně autentičtější zvuky motorů mnohatunových kolosů WoT chyběly stejně jako zvuky kanónů. Za napravením tohoto stavu opět hledejme moddera Gnomefather. Výsledek je opravdu ohromující, stejně jako zvuk linoucí se z motorů vašich tanků.

Stahujte Gnomefathers engines

Locastan's Enhanced HD MiniMaps

Tento mód zobrazuje velmi kvalitní minimapu o rozlišení 900x900 pixelů po stisknutí tlačítka CTRL, což se dá změnit v souboru mmap.xml.

Stahujte Locastans Enhanced HD MiniMaps

White Death

Poeticky pojmenovaný mód je velmi užitečný a doporučujeme ho nainstalovat všem hráčům, kterým dělá problém, když se nepřátelský tank schovává za zničeným tankem. Jak vidíte na obrázku, jeho horní polovině, je těžké rozlišit, kde končí tank zničený a kde začíná ten, na který chcete střílet. S bílou smrtí je to mnohem snazší, jak ostatně vidíte dole.

Stahujte White Death

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
odrobinak
odrobinak

ktoré 3 módy sú najlepšie dakujem

11.02.16 15:25 reagovat

Karel
Karel

Dobry den.potrebuji mod aby muj syn nestrilel do vlastnich tanku.Predem dekuji

16.01.16 12:01 reagovat

Doporučujeme

Nahoru