YouTube spouští více než 30 miniher "Playables" pro uživatele služby Premium

YouTube, které již 18 let kraluje online streamování videí, nyní proniká na herní scénu a představuje 37 miniher exkluzivně pro prémiové uživatele. Tento krok je součástí inovativního přístupu YouTube k monetizaci prémiového plánu, který nabízí nový herní zážitek pod názvem Playables.

Na rozdíl od tradičního přidání nových funkcí si YouTube zvolil jedinečnou cestu, když prémiové uživatele upozornil na novou funkci, která je k dispozici pro vyzkoušení na základě jejich souhlasu. Není třeba žádné zdlouhavé stahování ani instalace; prémioví uživatelé se mohou do světa her ponořit bez problémů prostřednictvím aplikace nebo oficiální webové stránky.

Oficiální spuštění těchto YouTube her je naplánováno na 28. března 2024, ale knihovna je již k dispozici pro otestování a seznámení se s obsahem. Zapomeňte na běžné herní výzvy; tituly jako Angry Birds Showdown, Brain Out, Solitaire a Denní křížovky slibují zábavu bez zbytečné náročnosti.

YouTube se připojuje do herního průmyslu i jinak, než videi

YouTube se připojuje k lize neherních technologických gigantů, kteří se pouštějí do her, přičemž Netflix úspěšně kurátoruje zvláštní knihovnu her. Mezitím jiné společnosti, jako TikTok a Meta, se do herního průmyslu dostávají jen velmi pomalu, pokud vůbec. Předchozí pokus společnosti Google se Stadií a krátký vstup společnosti Amazon do herního průmyslu, po kterém následovalo propouštění, podtrhují výzvy v tomto dynamickém odvětví.

YouTube, který je znám tím, že se vyhýbá testovacímu poli své mateřské společnosti, proto tímto žánrově odlišným krokem poměrně překvapuje. Vypuštění této netradiční herní funkce naznačuje něco speciálního pro prémiové předplatitele. Výsledek je prozatím nejistý, ale prémioví uživatelé si vedle sledování videí mohou vyzkoušet i to, jaké je to trávit čas s více než třicítkou miniher. Žádná z nich není zvláště náročná a skutečně jde o oddechové hry, které zpříjemní čas strávený prohlížením YouTube.

Jak spustit hry na YouTube?

Chcete-li začít, můžete si najít položku "Playables" přímo na domovské stránce nebo prostřednictvím odkazu "Playables" v nabídce Prozkoumat na počítači a v mobilním zařízení. Případně za odkaz na YouTube.com napsat "/playables" bez uvozovek. Výběr her zahrnuje tituly jako Daily Solitaire, Daily Crossword, Angry Birds Showdown, Merge Pirates, Farm Land, Words of Wonder, Endless Siege, 8 Ball Billiards Classic a Brain Out.

Hry nemusí být k dispozici vždy, protože YouTube uvádí, že hry lze hrát do 28. března. YouTube často testuje některé nové funkce s uživateli Premium předtím, než se je rozhodne zpřístupnit ve velkém rozsahu. Nebo YouTube možná poskytuje uživatelům Premium přístup ke hrám, aby zmírnil úder svého nedávno zvýšeného předplatného na 13,99 USD.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Značky

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru