Jak prohlížet příspěvky a příběhy na Instagramu bez přihlášení (návod)

Mít účet na Instagramu je pro mnohé samozřejmostí, ale ne všichni jsou na této sociální síti registrováni. Právě takovým uživatelům se někdy stane, že narazí na odkaz na Instagram, kde si jej ale nemohou prohlédnout. Poslal jim ho například kamarád v soukromé zprávě. No a bez Instagramového účtu se daleko nedostanou. Existují ale možnosti, jak si prohlédnout příspěvek na Instagramu i bez účtu. Jak na to?

Nemáte účet na Instagramu? Pokud se dostanete do situace, kdy si v takovém případě chcete otevřít příspěvek na Instagramu, zobrazí se vám jen přihlašovací obrazovka. Naštěstí existují nástroje, díky kterým se dá tato obstrukce obejít. Díky nim si pohodlně zobrazíte příspěvky i příběhy na Instagramu bez vlastního účtu.

Jak si zobrazit příspěvky na Instagramu bez uživatelského účtu a přihlášení

Pokud si chcete prohlížet příspěvky na Instagramu, aniž byste byli přihlášeni, můžete použít přímé propojení na profil, ve kterém se vám zobrazí omezený počet příspěvků.

Nebo můžete vyzkoušet stránku imginn.com, kde zadáte uživatelské jméno profilu, který chcete zobrazit, a zobrazí se vám více příspěvků. V obou případech ale musíte vědět username/uživatelské jméno Instagramera.

Použití přímého odkazu na profil

Každý profil na Instagramu má svůj vlastní odkaz, který je pro něj unikátní. Pokud si tento odkaz umíte dohledat, můžete jej napsat do webového prohlížeče a dostanete se k obsahu daného účtu. Váš zážitek ale bude velmi omezený a uvidíte jen několik náhledů na příspěvky, které ani nebudou všechny.

A pokud se rozhodnete pro kliknutí na daný příspěvek nebo příběh, přijde výzva k přihlášení se ke svému účtu. Není to nejideálnější řešení, ale v některých případech může pomoci.

Použití nástroje imiginn.com

Pro plnohodnotné zobrazení IG profilu bez nutnosti založit účet je zde nástroj imginn.com. Stačí vám tuto stránku navštívit, napsat do vyhledávacího pole uživatelské jméno profilu na Instagramu a následně vybrat ze seznamu, který se vám zobrazí. Pak vám už nic nebrání v tom, abyste si prohlédli veškerý autorův obsah bez omezení a dokonce iv plném rozlišení.

Jak si zobrazit příběhy na Instagramu bez účtu a přihlášení

U příběhů je zobrazení bez účtu o něco složitější. Jednou z možností by měla být také zmíněná stránka imginn.com, která tvrdí, že zobrazuje i IG příběhy. Nám se to však ani po opakovaných pokusech nepodařilo a výsledek byl vždy stejný – Server Error, Refresh later.

Nástroj, který ale zaručeně fungoval a zobrazil příběhy na Instagramu i bez nutnosti přihlásit se do služby, je storiesig.net. Má intuitivní prostředí a postup je naprosto stejný. Do vyhledávacího pole stačí zadat název profilu, jehož příběhy chcete zobrazit a je to.

Pokud má tento uživatelský profil aktivní příběh nebo více příběhů, jednotlivě se vám zobrazí na stránce a můžete si je přehrát, aniž byste museli mít účet na Instagramu.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru