Heroes of Camelot (mobilní)
0 %

Týmová karetní hra

Hrdinové Camelotu, neboli Heroes of Camelot hostí v rámci karetních soubojů bájné události a to nejen okolo známého hradu. Camelot, jako hrad krále Artuše však hraje v příběhu této karetní zábavy stěžejní úlohu. Zmocnil se jej totiž Černý rytíř a na hráči a jeho přátelích zůstává, aby byl vrácen zpět do správných rukou.

V průběhu hry Heroes of Camelot se hráči vydají do deseti britských měst, aby zde jednou pro vždy zničili moc temnoty a porazili všechny démony a další stvůry. Postupně tak budou v rámci osmdesátky úrovní vylepšovat a zocelovat svoji armádu, se kterou se nakonec vydají na finálovou zteč.

Mimo sbírání hrdinů a jejich tréninku se mohou hráči slučovat do Guild, plánovat a domlouvat útoky a hlavně soupeřit s ostatními Guildami. Tak mohou prozkoumávat nové taktiky a hledat nové možnosti. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Podpora 1080p zobrazení
  • Guildy
  • Množství karet
  • Spousta možností

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Kabam
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.kabam.com
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1490
Publikováno: 22.05.2014
Poslední aktualizace: 2014-05-21 13:57:29
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Karetní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
dyki88cz
dyki88cz

cau je to nespravedlive vetsinou hraci s ameriky atd. mohou vlepsit karty lepe nez jini napr morbius the cursed mohou vylepsit na 92 lvl zatim co u nas max na 90 lvl neni to o moc ale pri kombu uz je to dost rozdl kolem 10 000 HP a to nemluvim o tech hackech kde si poslou nejvic goldu ticketu do areny a diamantech ja sam jsem do toho uz nacpal zhruba 2500 mozna vice a jedine co z to byla 1 nebo 2 legendarni karty takze nic moc spis nic nez moc a kdyz si zkusite najit videa na you tube tzak hra prestane bavyt je to zbytecne narocne a spoustu lidi to omrzi to by si mnel mozna kabam nejak poresit uz jen kvuli tem heckum

28.03.15 07:05 reagovat

Poradna aplikace - Heroes of Camelot (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru