Star Wars: Knights of the Old Republic (mobilní)
0 %

Port geniální hry z prostředí Hvězdných válek

Hvězdné války jsou světovým fenoménem. Staly se senzací již roku 1977, kdy George Lucas vytvořil první film této legendární série. Po původní trilogii byly vydány další díly, které předcházely třem prvním. Ty sice nebyly tak oblíbené, ale i přesto si Hvězdné války zachovaly obrovské množství velmi zapálených fanoušků. K této sérii byla vydána spousta knih, televizních seriálů, počítačových her a sběratelských předmětů.

Star Wars: Knights of the Old Republic je nesmírně povedená hra, která vyšla na PC před deseti lety a k jejímu výročí byla vydána verze pro iPad. Hráče si našla i mimo fanoušky této série, neboť skrývala úžasný příběh, spoustu akce a inovativní RPG prvky. Vaše rozhodnutí také měla velký vliv na příběh.

Před dávnými časy v předaleké galaxii…

Hra je časově situována před všechny filmy. I tehdy však zuřily nekonečné boje mezi Sithy a rytíři řádu Jedi.  Hlavní hrdina bude brázdit galaxií a stíhat tajemného Dartha Malaka. Ten se stal temným lordem ze Sith, který má obrovskou moc a se snaží ovládnout galaxii. Řád rytířů Jedi má přitom obrovské problémy. Spousta odvážných a šlechetných bojovníků umřela a vy jste jeho poslední naděje. Podaří se vám zachránit galaxii?

Při vašem putování potkáte spoustu zajímavých postav, včetně oblíbených Wookie, a čeká na vás spousta dramatických soubojů. Je zcela na vás, zda se rozhodnete být bojovníkem, který dokonale ovládá světelný meč, nebo mistrem, který ovládá veškeré taje síly.

Projdete se po neznámých světech a vaše akce budou mít vliv na osud celé galaxie. Jedná se o brilantní hru a její předělání na iPad se povedlo také na výbornou. Už v původní hře souboje probíhaly tahově a to dotykovému ovládání vyhovuje. Dialogy nikterak nepřekáží a snadno si můžete vybírat jednotlivé útoky. Ovládání sice není nejdokonalejší, ale naštěstí ve hře nebudete potřebovat žádný precizní pohyb.

Jedná se o geniální klasickou hru, kterou si nyní můžete zahrát i na svém iPadu. Pokud jej vlastníte, tak na nic nečekejte a hned si ji zahrajte. Nechť vás provází síla.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Světelné meče a síla
  • Předělávka úžasné hry
  • Vynikající hra z prostředí Hvězdných válek
  • Vliv vašich rozhodnutí na příběh
  • Hra s dokonalým příběhem

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Aspyr Media
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.aspyr.com/games/star-wars-knights-of-the-old-republic-ipad
Operační systém: iOS
Verze: iPad
Počet stažení: 861
Publikováno: 27.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-22 15:04:40
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Star Wars: Knights of the Old Republic (mobilní)

Nahoru