Anomaly 2 (mobilní)
0 %

Tower Defense hra s dokonalým grafickým provedením

Oblíbený žánr Tower Defense her je na mobilních platformách často znázorňován pomocí Kingdom Rush a jí podobných her. Ve většině případů představuje KR typický příklad TD hry. Ovšem toto naprosto neplatí u Anomaly 2. Jedná se totiž o grafickou i herní bestii, která dokáže spolknout všechny kreslené TD hry a to malým pohybem svých obřích čelistí.

Anomaly 2 představuje akční Tower Defense hru, ve které půjde o souboj těžkých kalibrů. Hráč totiž disponuje mohutnými věžemi, které dokáží udělat pořádnou paseku v protivníkových řadách. Během hry může nejen věže jednotlivě vylepšovat, ale může taktéž sahat po hromadných vylepšeních, která ze hry dělají skutečnou strategii v tom nejnáročnějším slova smyslu. Vše je zapotřebí dopředu řádně promyslet – stačí totiž malá chyba a všechno snažení přijde vniveč jedním mocným útokem.

Základ hry tvoří skvělá singleplayerová kampaň, ale hráči se mohou těšit i na propracovaný multiplayer. V něm si pořádně otestují hru z obou stran – útočné i obranné.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dokonalé grafické provedení
  • Skvělé herní možnosti
  • Náročné na koordinaci a přemýšlení

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Chillingo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.chillingo.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1266
Publikováno: 22.11.2013
Poslední aktualizace: 2013-11-20 17:49:30
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Strategie (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Anomaly 2 (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

443297 přečteno
Nahoru