Gang Lords (mobilní)
0 %

Akční hra z podsvětí velkoměsta

Gang Lords je skvělou gangsterskou akční hrou z prostředí gangů a zločinců, která je navíc založena na kartovém systému bojů. To však neznamená, že by nebyla dostatečně akční, právě naopak. Město je zmítané nepokoji, násilím a terorem a jednotlivé frakce mezi sebou bojují o nadvládu.

Kartový systém je opravdu promyšlený. Je nezbytné strategicky přemýšlet, kterého člena gangu je dobré v kole vylepšit, kterého ochránit co nejdéle, zda použít nejsilnějšího střelce i když vím, že může vystřelit jen jednou za kolo apod. Rovněž je do bojů zapracován i systém kámen-nůžky-papír, což jednoznačně přidává na atraktivnosti. Samotné postavy jsou skvěle graficky zvládnuté, jakož i celá hra (jednodušší, ale chytlavé 3D). U postav ještě zůstaneme, protože se většina z nich podobá známým zločincům ze seriálů, filmů apod. Nedivte se, pokud náhodou objevíte mexického "strýčka Mačetu" nebo jiné známé zabijáky.

Získání respektu něco stojí, v tomto případě hlavně čas. Nečekejte tedy, že se za pár minut stanete králem gangů a raději se připravte na větší časovou porci.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Karetní a tahové souboje
  • Oživení v podobě kámen-papír-nůžky
  • Získávání respektu
  • 3D prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Glu
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.glu.com/games/view/gang-lords
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 962
Publikováno: 14.03.2015
Poslední aktualizace: 2015-03-12 10:13:15
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Strategie (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Gang Lords (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru