365.bank (mobilní)
0 %

Nová banka - nové a originální funkce

Stylová banka pro mladé - i tak by se dala stručně popsat nová 365.bank, která se zaměřuje na jednoduchost a všudypřítomnou pohodu při využívání funkcí. Stejnojmenná aplikace pro Android i iOS zařízení má zaručit, že používání účtu bude pohodlnější, než při konkurenci, a že nezůstaly tvůrci jen u slibů se můžete přesvědčit ihned při tvorbě účtu.

Účet je možné založit přes telefon a odkudkoliv. Vše, co potřebujete, je jen troška času, občanský průkaz, e-mail a podpis přidržením tlačítka v aplikaci. Aby byla registrace dokončena, na konci proběhne krátký videohovor a účet máte vybavený. K tomu patří i zaslání platební karty na zadanou adresu a mnoho dalších funkcí popsaných níže.

Tak například si můžete udělat z Android zařízení platební kartu díky funkci Google Pay, nebo využijete odměňovací program, kde u některých nákupech získáte část zaplacené částky zpět. Přihlášení do aplikace probíhá prostřednictvím otisku prstu, rozpoznání obličeje nebo přes zadání PIE kódu (volba vlastních smajlíků a emoji obrázků). Účet je veden bez poplatku a součástí jsou i oznámení o změnách na účtu. Nechybí ani zablokování karty prostřednictvím aplikace při odcizení a následné aktivování, pokud ji náhodou najdete.

Marketingové oddělení se vyhrálo nejen s popisy, ale také s prostředím, které je jednoduché, přehledné a stylové. Více se dozvíte na domovské stránce aplikace. 365.bank je k dispozici pouze pro Slovensko.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nejjednodušší vytvoření účtu
  • Platební karta přímo na zadanou adresu
  • Blokování a odblokování karty
  • Přihlašování přes emoji
  • Odměňovací program
  • Pouze pro Slovensko

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: 365.bank
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://365.bank/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1880
Publikováno: 15.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-15 15:25:19
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - 365.bank (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru