Sun Seeker (mobilní)
0 %

Objevte slunce a sledujte jeho putování

Aplikace Sun Seeker a zejména její zběžný popisek může vyvolat zdání, že se jedná o zajímavou hru, ve které je cílem objevit slunce. Ač je princip tohoto nástroje velmi podobný, o hru se rozhodně nejedná. Aplikace si klade za cíl zprostředkovat uživateli co nejvíce informací o slunci, jeho poloze a hlavně možnostech osvětlení vzhledem k poloze, roční době a konkrétnímu datu. Primárně je tak určena pro realitní makléře, zahradníky, architekty a fotografy.

Systém aplikace spočívá v používání GPS a magnetometru. V rámci jejich spojení je uživateli na obrazovku promítnuta virtuální realita, která na pozadí používá skutečný a aktuální kamerový záznam, na nějž aplikuje cesty slunce, jeho dosvit apod. Uživateli tak stačí vejít na zahradu, do místnosti nebo na jiné místo, u kterého si potřebuje ověřit světelné podmínky v průběhu dne či roku. Aplikace mu přehledně zobrazí jednotlivé linie a informace doplní o časy východu a západu slunce.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé zpracování
  • Přesné zobrazení dráhy slunce
  • Vhodné pro realitní makléře, architekty

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ozPDA
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ozpda.com/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 943
Publikováno: 03.12.2013
Poslední aktualizace: 2013-12-02 17:42:54
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Foto a Video (mobilní) | Mapy (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Sun Seeker (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru