Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Tasker (mobilní)

84 %

Absolutní automatizace Androidu v jednom

Android je ekosystém, ve kterém je mnoho věcí možných a tak vznikají velmi zajímavé a hlavně užitečné projekty. Tasker je aplikací, která využívá všestrannost Androidu a nabízí mnoho, víc a ještě mnohem víc funkcí.

Z obrovského množství funkcí se nedají napsat všechny, takže vybereme ty nejužitečnější. Tasker umožňuje zablokovat aplikace či hry kódem (výborná dětská ochrana), mění nastavení telefonu - čas, snižuje jas ve večerních hodinách a mění hlasitost vyzvánění v závislosti na čase. Rovněž převede text na mluvené slovo a dokáže vytvořit widget pro bluetooth, SMS nebo pro bezdrátové sítě. Tasker pokryje i hlasovou komunikaci a může automaticky nahrávat telefonáty a ukládat je na SD kartu. Na noc si zase můžete nastavit, aby se profil telefonu změnil na "letadlo", čímž se sníží radiace a ušetříte baterii. Ještě můžeme zmínit blokování rotace obrazovky u vybraných aplikacích, snížení hlasitosti vybraných aplikací či možnost připravit si SMS oslavenci o měsíc dopředu, takže na to nezapomenete.

Vyjmenované funkce však ani zdaleka nemohou pokrýt plné využití Tasker, proto je nutností ho vyzkoušet a sami zjistíte, co vám vyhovuje a co se vyplatí používat.

Tasker (mobilní)ProfilyGmail, YouTube, SMS...

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Automatizuje práci s telefonem
  • Obrovské množství funkcí
  • Ideální pro náročné uživatele
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Placená
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://tasker.dinglisch.net/
Operační systém: Android
Počet stažení: 289
Publikováno: 5.2.2015
Poslední aktualizace: 4.2.2015
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 b 3 c 0 c  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)