BBC News (mobilní)
0 %

Zpravodajství z celého světa

BBC je jednou z nejznámějších rozhlasových a televizních společností. Od svých počátků v roce 1922 si tato britská stanice zakládala na nezávislosti na vládě a obchodních společnostech, nestrannosti a respektu. Vzhledem k rozšíření angličtiny se z BBC stalo kvalitní globální zpravodajství, které sledují lidé z celého světa.

Aplikace BBC News vám přinese nejžhavější zprávy, novinky a zajímavosti. Jednotlivé články jsou rozděleny do několika kategorií. Nejdeme mezi nimi zprávy ze světa, politiku, obchod, vědu nebo sport. BBC je logicky zaměřeno hlavně na domácí scénu ve Velké Británií, ale velmi objektivně a kvalitně sleduje také události z celého světa.

Kromě textových zpráv se můžete snadno dívat na videa a poslouchat zvukové nahrávky, které jsou přiloženy k článku. Zajímavé zprávy můžete snadno sdílet se svými přáteli pomocí e-mailu nebo na sociálních službách Facebook a Twitter.

Bez problému si můžete nastavit, jak se vám bude zobrazovat text článků. Jednoduše si můžete změnit font nebo velikost písma tak, aby se dobře četlo na vašem mobilu nebo tabletu. Můžete využít také funkce, která vás bude okamžitě informovat o nových zprávách.

S aplikací lze také poslouchat rádio BBC World Service, které je zaměřeno na mezinárodní posluchače. BBC News vám přinese neustálý přehled o událostech ve světě.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Profesionální zpravodajství
  • Spousta zajímavých článků
  • Poslouchání mezinárodního rádia BBC

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: BBC Worldwide
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://m.bbc.co.uk/news
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1589
Publikováno: 29.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-23 14:42:25
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Zpravodajství (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - BBC News (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru