Poradna Aplikace - Google Chrome

Položit otázku k aplikaci

Zpět do aplikace

google-chrome: Nefunkční "nová karta" v Google Chrome

Dobrý den, Google Chrome používám prakticky od jeho vzniku a vždy jsem s ním byl maximálně spokojen. Vždy, když jsem otevřel novou kartu, tak se mi zobrazila klasická nabídka nejčastěji navštěvovaných stránek a záložky. Dnes mi náhle nová karta přestala vyskakovat a místo ní se mi zobrazuje myv9. Mohli byste mi prosím poradit, jak se zbavit otevírání této stránky a co mám udělat pro to, aby se mi klasicky otevírala nabídka nové karty? Díky Petr P.S. Předtím, než jsem sem napsal, jsem celý Chrome přeinstaloval, půl hodiny to fungovalo normálně a poté mi opět začal vyskakovat automaticky ten vyhledávač.

Petr 2.1.2013 Odpovědi (19) Odpovědět

google-chrome: Nastavení jazyka

Dobrý den, na poštu mi kamarádka dala svůj email, ale protože na svém PC používá ruštinu,tak mně se automaticky změnil základ googlu na ruštinu a nejde to změnit, jen nahoře ikonou přeložit do... to jde, ale na hlavním panelu googlu je ruština. nevím co s tím, aby byla zpět hlavní čeština. Děkuji za odpověď.

fanda 16.11.2012 Odpovědi (12) Odpovědět

google-chrome: Zálohování záložek

Dobrý den, je nějaká jednoduchá možnost jak si zazálohovat záložky v programu Chrome, abych je mohl opět nějak importovat po reinstalaci počítače zpět? Děkuji

Luckin 31.8.2012 Odpovědi (9) Odpovědět

google-chrome: Odstranění lišty Ask

Ahoj, nevím jak, ale do prohlížeče se mi nahrála lišta Ask. Jak ji odstraním?

Kuba 31.8.2012 Odpovědi (33) Odpovědět

google-chrome: google chrome prohlížeč

Ahoj. Mám ve svém prohlížeči otevřeno více karet. Můj problém je, že se kterákoli karta při kliknutí zavře, a také při kliknutí na tlačítko zpět se otevře další stejná karta. Za odpověď děkuji.

josey 22.7.2012 Odpovědi (5) Odpovědět

google-chrome: Naposledy otevřené stránky a karty

Ahoj, chtěla bych nastavit, aby se mi při zavření chrome uložily všechny okna a karty, tak aby se mi při dalším zapnutí prohlížeče opět otevřeli. Díky za pomoc.

Denisa 11.7.2012 Odpovědi (1) Odpovědět

google-chrome: Shockwave Flash plugin selhal

Můžete mi prosím poradit, co dělat, když mi po chvíli bezproblémového fungování zahlási Chrome hlášku že Shockwave Flash plugin přestal fungovat a zeptá se jestli ho zastavit či ne. Ať stisknu cokoliv, výsledek je stejný. Na první pohled se nic nestane, ale přestanou fungovat pak některé věci, jako je přehrávání některých videí, nejdou nahrávat přílohy k mailu apod. Zkoušela jsem restart i úplnou reinstalaci programu, ale problém se stále opakuje, a už opravdu nevím co s tím.

kockaplacka 11.7.2012 Odpovědi (3) Odpovědět

google-chrome: Synchronizace dat v Google Chrome

Dobrý den, rád bych se zeptal, slyšel jsem, že jde synchronizovat data (záložky, rozšíření apod.) pokud používám chrome na více počítačích (v práci a doma). Jak to lze udělat?

Tomáš 2.7.2012 Odpovědi (1) Odpovědět

google-chrome: Nastavení domovské stránky

Dobrý den, rád bych měl nastavenou domovskou stránku na Seznam. Poraďte mi prosím, jak to provedu? Děkuji.

Lukáš 22.6.2012 Odpovědi (1) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Extreme Bike Track Magical Bubble Shooter Parthian Warrior Seasonland Hero Runner Raft Royale Journey to the North Racing Rocket Meme Miner
Nahoru