Grafika a fotografie: Ram karty

Chtěl bych se zeptát ... dnes sem vyměnit 2gb (výškově malou ramku) ramku za 512mb (výškově vysokou) ramku a jak sem zapl pc tak mi začal pípat a nic nedělal ale pak jak sem tam dal tu vysokou tu 512ctku tak to jelo vpoho ... nevíte čím to je ? není to náhodou tím ze ta ramka je moc malá ?

Haffy 6.8.2013 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den,
velikost paměti nemá vliv na její funkčnost nebo softwarovou kompatibilitu s PC. Problém spíše bude v tom, že máte starší PC a chcete do něj dát novější paměti RAM. Budu po Vás potřebovat dvě informace - přesné označení 2GB paměti RAM (té nízké) a pak typ Vaší základní desky - nainstalujte si tento program CPU-Z: http://mujsoubor.cz/monitoring/cpu-z, spusťte jej a klikněte na záložku Mainboard. Z té mi vypište dvě kolonky - Manufacturer a Model.

Honza 7.8.2013

Gigabyte tenchnology Co,. Ltd.
M61PME-S2P

Haffy 7.8.2013

Dobrý den,
děkuji za označení desky, stále ovšem potřebuji přesný typ Vašich RAM pamětí. Předem však mohu říci, že pokud se jedná o paměti typu DDR3, pak je na dané desce jednoduše nemůžete použít, jelikož s ní nejsou kompatibilní. Deska podporuje paměti RAM DDR2 až do celkové velikosti 8 GB.

Honza 8.8.2013

Doporučujeme

On-line hry

Hero Rescue Puzzle Neon Rocket Kings and Queens Solitaire Tripeaks Sudoku Classic ASMR Slicing Stickman Fighter 3D Fists of Rage Gangsters WW1 Battle Simulator Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Nahoru