SoccerStar (1.0)
0 %

Staňte se fotbalovou hvězdou

Fotbal je jedním z nejoblíbenějších sportů v naší zemi. Spousta mladých sportovců sní o tom, že se jednoho dne stanou fotbalovými superhvězdami. Bohužel ne každému se jeho přání splní. Ale nemusíte zoufat. Tato hra vám dá další šanci k tomu, abyste si vyzkoušeli kariéru profesionálního fotbalisty.

Ani ve virtuálním světě nebude jednoduché, dostat se na fotbalový vrchol. Čeká na vás spousta dřiny, potu a nekonečné hodiny tréninku. Nejprve si však vytvoříte svého fotbalistu. Vyberete si, jak bude vypadat, a na jaké pozici bude operovat. Může být hrotovým útočníkem, tvořivým záložníkem, spolehlivým obráncem nebo brankářem. Výběr je zcela na vás.

Následně vás čeká velké množství návštěv tréninkového areálu, kde budete pilovat své fyzické schopnosti a technické dovednosti. Pracovat budete i na kondičce a tricích s míčem. Tvrdá práce je mnohem důležitější než jakýkoliv talent a bez ní se hvězdou stanete jen velmi těžko.

Další věcí, která je pro kariéru fotbalisty důležitá, je jeho tým. Budete si muset dobře vybrat spoluhráče, se kterými vytvoříte obávanou skvadru. Máte možnost se přidat k již existujícímu týmu nebo si vytvořit tým vlastní. Pokud si zvolíte druhou možnost, tak vás čeká řada dalších povinností, mezi které patří starost o stadion nebo najímání trenérů. To vše ale stojí peníze, kterých nebudete mít ze začátku mnoho.

Peníze budete potřebovat také na nákup vybavení. To má vliv na vaše výkony, a proto se nebojte do něj pořádně investovat. Každý správný fotbalista dbá na správnou životosprávu a tu budete mít pod palcem vy. Vyberete si, co budete jíst a kdy budete odpočívat. Vše musíte naplánovat tak, abyste byli připraveni na každý zápas.

Ve hře je spousta týmu, které jsou rozděleny do několika lig. Pokud budete úspěšní, tak můžete stoupat v žebříčku a propracovat se až mezi elitní světové týmy. SoccerStar je zábavná hra, která se bude líbit nejen fanouškům fotbalu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kariéra profesionálního fotbalisty
  • Možnost založit vlastní tým
  • Propracovaný ligový systém

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Playa Games
Domovská stránka: http://www.soccerstar.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2000
Publikováno: 17.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-14 13:58:19
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - SoccerStar

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru