Lady Popular (1.0)
0 %

Populární hra pro dívky

Jak už název napovídá, tak je Lady Popular hrou zaměřenou hlavně pro dívky. Budete v něm prožívat život jedné mladé perspektivní slečny plné nadějí a vizí, která chce být co nejpopulárnější.

Zprvu si vytvoříte svou vlastní virtuální postavu. Hezky si ji oblečete, vyberete si, jak bude vypadat, a můžete se vydat do světa. Všechny vámi zvolené prvky můžete později ve hře změnit. Stačí, když navštívíte kadeřnický salón nebo obchodní dům.

Ale ani kadeřnice a nové oblečení není zadarmo, tudíž vaše dívka bude potřebovat nějakou práci. Ať už budete dělat cokoliv, tak získáte zkušenosti a peníze. Zaměstnání na vás čeká celá řada, ale ne všechna pro vás budou dostupná hned od začátku.

Ještě dříve než si najde práci, by se každé mladé slečně určitě hodilo místo, kde můžete po náročném dni složit hlavu. Najít ten správný byt není tak jednoduché. S postupem času si můžete svůj dům vylepšovat, kupovat nový nábytek nebo se přestěhovat úplně jinam.

Čeká na vás celá řada možností. Kromě práce můžete navštěvovat kluby a obchodní domy nebo si najít přítele. Velký důraz je kladen na módu a vizáž. Nechybí ani různé minihry, které vás zabaví při dlouhých chvílích.

Ať už bude dívka provádět cokoliv, tak vám vše dá nové schopnosti a dovednosti. Tyto vlastnosti získáte prací, ale také tancováním v klubu. Vašim cílem je, aby se dívka stala tou nejpopulárnější mezi všema. Každý týden se na Facebooku volí ta nejlepší lady a kdo ví? Může to být ta vaše.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Propojení s Facebookem
  • Hra pro dívky
  • Důraz na módu
  • Život mladé slečny

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: XS Software
Domovská stránka: http://ladypopular.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1827
Publikováno: 18.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-14 16:23:08
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Lady Popular

Do poradny

lady-popular: Kde je Lunapark?

Koukala jsem se na úspěchy a přečetla jsem si že mám zkoušet štěstí v Lunaparku. Kde je Lunapark?? Díky Simona

Simona 1.8.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru