PS3 Media Server (1.90.0)
0 %

Propojte si televizi a PC

S programem PS3 Media Server si můžete vytvořit kompletní multimediální domácnost. Stačí mít počítač, televizi a router. Vše je založeno na technologii DLNA, o kterou se stará stejnojmenná asociace, která byla založena společností Sony. Mimo Sony je její součástí množství firem, které produkují nebo dále zpracovávají mutlimediální zařízení a starají se tak o zábavu v podobě audia a videa.

DLNA je zkratka pro Digital Living Network Alliance. Jedná se tedy o společnost, která ustanovila standard pro snadné propojení a sdílení multimediálních dat mezi počítačem, mobilním telefonem, televizí a případně dalšími zařízeními. Princip je následující – počítač a televizi (je třeba, aby tento standard podporovala) je třeba vzájemně propojit síťovým kabelem nebo wifi připojením skrze router. Dále je nutné nainstalovat program přímo na PC. Pak už jen stačí zvolit soubory nebo složky, které mají být v rámci sítě přístupné. Počítač samozřejmě musí zůstat zapnutý a pak už v televizi můžete sledovat filmy, poslouchat hudbu nebo prohlížet fotografie, které jsou uloženy přímo na pevném disku Vašeho počítače. PS3 Media Server dokonce umožňuje živé streamování obrazu. Díky tomu je možné využít televizi jako prezentační nástroj, bez nutnosti šílené kabeláže.

DLNA je sice stále ještě spíše neznámý pojem, ale během krátké doby by se mohl velmi rozšířit. Přináší totiž obrovské možnosti a velká usnadnění. To vše v jednoduchém rozhraní bez nutnosti složitého nastavování. Program navíc funguje i bez nutnosti připojení nebo vlastnictví konzole Playstation.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • DLNA
  • Multimediální domácnost
  • Propojení PC, TV, mobilu
  • Sdílení a živé streamování dat

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google Labs
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://code.google.com
Velikost souboru: 34,18 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.90.0
Výsledek analýzy: VirusTotal.com
Počet stažení: 4840
Publikováno: 15.10.2012
Poslední aktualizace: 2013-08-05 10:39:13
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Utility a ostatní | Multimédia | Podnikání a domácnost | Sdílení souborů | Práce se soubory

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - PS3 Media Server

Do poradny

ps3-media-server: GTA 5 na PS3 - nefunguje Online hraní

Mám PS3 a když se chci připojit do gta5 online tak mi to napíše tohle ,,ALERT-The rockstar game services are unavailable right now.” A vrátí mě to do singlu děkuji za rady

Milan 8.3.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

ps3-media-server: ps3 a Gta5 online

Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat, když hraju GTA 5 nebo jsem internetu přes ps3 a pořád se mi posouvá obraz dolů třeba i když jedu v autě tak se mi posouvá obraz pod podvozek a když mířím na jiné hráče (míření je automatické) tak se obraz posouvá nahoru téměř vždy minu. V nastavení hry jsem to nenašel. Děkuji za odpověď.

ps3 13.1.2015 Odpovědi (3) Odpovědět

ps3-media-server: ps3 a flash player

vie mi niekto poradit ?pri vacsine netovych strankach mi nespusti video.vypise mi upgrade f.player ,pritom mam nainstalovanu najnovsiu verziu systemu.da sa to nejak vyriesit ? podotykam na ps3

miso 27.11.2013 Odpovědi (1) Odpovědět

ps3-media-server: PS3 media server

Jde sledovat pomocí PS3 media server na televizi živé vysílání internetové tv?
Děkuji.

Pepa 21.7.2013 Odpovědi (3) Odpovědět

ps3-media-server: nenabíha menu,ps ale beží

Dobry den,nejdřive se ps3 při hraní zpomalovalo načítaní a pak po vypnutí nenaběhlo menu,po druhem spuštení zase třebajo ale sekalo se to.čim by to asi mohlo byt.

marian 8.12.2012 Odpovědi (1) Odpovědět

ps3-media-server: Jaké kabely použít na propojení DLNA

Dobrý den opravdu lze propojit tv s výstupy na sinche AU/VI přez router do pc ?

Honza 16.10.2012 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru