Bus Simulator 18 (1.0)
90 %

Řiďte svůj autobus a přepravujte cestující

Nejednoho malého chlapce či dívku lákalo v mládí řídit autobus. Někomu to zůstalo až do dospělosti, a pokud jste se k tomuto povolání nedostali, můžete si alespoň online vyzkoušet, jaké to je převážet pasažéry ve hře Bus Simulator 18. Seaside Valley je malé městečko, kde se odehrává vše ježdění, pokud tedy nepočítáme přilehlé oblasti, venkov apod. Vývojáři ze stillalive studios postavili hru na Unreal Engineu 4, který nabízí krásnou grafiku už na první pohled. Vynikne zejména při dešti nebo v slunečných dnech, kdy se vše odráží od lesklých povrchů.

Na začátku dostanete malý autobus Citaro od Mercedesu, se kterým začnete převážet pasažéry z jednoho místa na druhé. Postupně si budete odemykat nové stroje licencovaných značek, mezi nimiž nebudou chybět Mercedes-Benz Citaro G, MAN Lion's City, kloubový autobus na stlačený zemní plyn MAN Lion's City, SETRA S 418 LE business, SETRA S 416 LE business nebo IVECO BUS Urbanway. Z vašimi stroji můžete jezdit celkem po 15 kilometrech čtverečních tratí rozdělených v 12 městských obvodech. Cestující s vámi neustále komunikují, vyprávějí své příběhy, chválí vás za výborné zastavení, plynulou jízdu apod.

V autobusech si můžete přepínat pohled z kabiny a nechybí ani stovky možností, jak si dopravní prostředek vylepšit a přizpůsobit. Můžete si tak měnit volanty, ovladače, senzory, design vnějších částí atd. Na cestě zase nesmíte zapomínat na vyhazování směrovek, snížení autobusu při nastupování cestujících, vysunutí plošiny pro vozíčkáře nebo se musíte vyhýbat výmolům, řešit situace v zácpě, vyhodit černé pasažéry či řídit v noci.

Kromě sólo kampaně, kde si řídíte vlastní byznys a budujete stále větší společnost, si můžete zahrát i multiplayer s přáteli. Společně tak můžete jezdit na trasách, sbírat cestující a přežít zážitky. Za všechno jste finančně odměněni, což ale nehraje až tak významnou roli, protože prakticky není možné dostat se do minusu, ledaže byste někoho přešli na chodníku nebo způsobily hromadnou dopravní nehodu.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3 se 3,3 GHz nebo AMD Phenom II X4 se 3,2 GHz
RAM: 6 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 750 (1GB VRAM) nebo AMD Radeon R7 360 (2GB VRAM) nebo lepší
HDD: 6,5 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Ježdění s autobusem
  • 12 městských částí
  • 15 km2 trias
  • Založení vlastní firmy
  • Licencované vozy nejznámějších značek
  • Krásné zpracování autobusů
  • Multiplayer sólo kampaň
  • Unreal Engine 4

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: stillalive studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.bussimulator-game.com/index-en.php
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 2841
Publikováno: 19.06.2018
Poslední aktualizace: 2018-06-19 11:51:05
Zařazeno v kategoriích: Závodní hry | Steam hry | Multiplayerové hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 10 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Bus Simulator 18

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru