Trucks & Trailers (1.01)
50 %

Parkujte, najíždějte a couvejte jako o život

Trucks & Trailers je hra, kterou vyvinula oblíbená česká vývojářská společnost SCS Software. Na kontě mají již několik automobilových herních titulů a tak rozhodně nejsou mezi hráči simulátorů neznámí.

Pokud jste již hráli některý kamionový simulátor, tak máte pocit, že už vás nemůže nic překvapit. Klasicky nasednete do trucku, vyjedete s nákladem, přejedete půlku země a náklad v jiné firmě zase vyložíte. Že to velmi rychle omrzí? Ano, omrzí. Proto je Trucks & Trailers pojat zcela jinak. Hráč se prakticky vůbec nedostane mimo areály daných firem. Jeho hlavním úkolem je totiž velká série couvání, najíždění a parkování. Zpočátku je vše snadné. Na relativně velkém a hlavně prázdném parkovišti si můžete dělat prakticky co je libo. Jenže po čase začnou přibývat stojící kamiony, složené zboží, lidé na rampě a podobně. Tehdy je potřeba se začít maximálně soustředit, neustále kontrolovat zrcátka a pomalu popojíždět. Je až neuvěřitelné, jak jsou posléze dané úkoly obtížné, ale zároveň obrovsky zábavné.

Co se týče herních vlastností, pořád je cítit, že se přeci jen jedná o českou společnost. Došlo sice k vylepšení zrcátek, která budete využívat častěji, než je zdrávo a bylo zapracováno i na lepším a realističtějším chování samotného trucku, ale stále zde zbývá spousta nelogických artefaktů. I při pomalém najíždění jste schopni plynule odstrčit stojící kamion (na rozdíl od dřevěné bedny, která se nepohne ani o milimetr). Areály firem sice již nejsou tak prázdné – byly přidány lidské postavy, ale i tak je jich omezený počet.  

Pro objektivnost je však třeba dodat, že po stránce grafické došlo k velkému zlepšení, které pocítí hlavně hráči předchozích verzí. Celkově se tak hra posunuje kupředu. Hlavním bonusem je pak fakt, že se oprostila od nudného přejíždění z bodu A do bodu B a zaměřila se na parkování a najíždění na čas.

Celá série nejlepších truck simulátorů:

UK Truck Simulator - jak se jezdí vlevo?
German Truck Simulator - německé dálnice jsou pověstné
Euro Truck Simulator - začátek legendy
Scania Truck Driving Simulator - oblíbený truck v hlavní roli
Euro Truck Simulator 2 - legenda truck simulátorů

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vylepšená vizuální stránky hry
  • Zlepšená funkce zrcátek
  • Parkování a najíždění na čas
  • Přidány NPC postavy

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: SCS Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.trucks-and-trailers.com/
Velikost souboru: 304,69 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.01
Počet stažení: 8975
Publikováno: 06.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-27 12:34:19
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Trucks & Trailers

Doporučujeme

Nahoru