Tony Hawk's Pro Skater 4 (Pro Skater 4)
50 %

Legendární hra všech skejťáků

Jezdíte na skateboardu? Máte rádi skate styl a obecně jeho komunitu? Pak vás násldující hra bude jistě bavit. Tony Hawk’s Pro Skater 4 je herní modlou všech nadšenců tohoto náročného sportu. Hra a celá herní série se posléze stala kultem, protože hráčům přinesla do té doby nevídané herní možnosti.

Tony Hawk je skutečná postava a jedná se o ikonu amerického i světového skateboardingu. Dle něj byla celá herní série vytvořena. Mimo to o něm bylo natočeno několik dokumentů a filmů.

Hráč se ve hře dostává do role skatera, který má za cíl předvádět co nejlepší a nejtěžší triky a získávat za ně body. Jako v každé podobné hře, i v Tonym se útočí na bonusy a highscore. V demu získá hráč přístup ke třem z pěti herních módů. Hráč si dále může zvolit ze čtrnácti herních charakterů, včetně samotného Tonyho.

Po nastavení hry a výběru postavy se hráč dostane k samotnému hraní. Může pouze volně jezdit nebo plnit úkoly, které dostane od několika herních postav, které jsou na území města náhodně rozmístěny. Mezi úkoly patří kombinace několika skoků a triků bez přerušení, dosažení 50 tis. bodů v určitém limitu a podobně. Hráč při plnění úkolů využívá všechno, na co narazí. K dispozici tak je zábradlí, patníky, obrubníky, lavičky, zastávky i silnice a koleje. Během jízdy je však třeba dávat pozor, aby nedošlo ke srážce s vozidlem, tím totiž hra pochopitelně končí. Auta a jiné prostředky lze však využívat pro speciální trik, kdy se hráč vozidla drží a je jím tažen.

S splněnými úkol pak lze postavě přidělovat zkušenostní body, které zlepšují její rovnováhu, umění triků a další. Tony Hawk’s Pro Skater je velmi propracovaná hra se širokými možnostmi.   

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skateová herní legenda
  • Snadné ovládání
  • Velká spousta triků
  • Průměrná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Beenox Studio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://tonyhawk.com/
Velikost souboru: 139,10 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Pro Skater 4
Počet stažení: 7789
Publikováno: 15.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-15 12:26:27
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Sportovní hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
ado

ado
Nepříhlásený užívatel

05.08.2014

45 %

plusado jo dahle hra je dobra

Poradna aplikace - Tony Hawk's Pro Skater 4

Nahoru