Caesar (1993)
0 %

Vládněte a dobývejte země ve skvělé strategii

Julius Caesar je známá historická postava, která kolem roku 100 před Kristem vládla tehdejší Římské říši. Mocnému státu, který se rozléhal na obrovském území a zahrnoval množství dnešních samostatných států. Podobně velkolepé je samotné hraní klasické strategie Caesar.

Hráč má za úkol vystavět a vybudovat co fungující a prosperující stát. Ve hře jsou velmi detailně obsaženy reálné problémy, které jsou se správou lidského sídla spojeny. Hráč se musí předem rozmýšlet, kam bude expandovat, zda má dostatek financí na udržení kvality života pro občany a mnoho dalšího.

Ve hře je k dispozici množství budov, které vylepšují život ve městě. Na výběr tak jsou školy, divadla, knihovny, lázně a další.  Všechny tyto budovy je třeba umístit v určité vzdálenosti od samotných rezidencí, aby splňovaly svůj účel.

V průběhu hry je hráč vystaven různým hrozbám. Ty musí aktivně potlačovat budováním armády, stavěním cest pro její rychlejší přesun a obecně se tak musí starat o zabezpečení celé říše. Na samotný boj už však ve hře nedojde.

Caesar je kvalitní strategie, která hráči nabízí výzvu v podobě opravdu náročného a propracovaného herního systému. Ten se snaží napodobit skutečné fungování města nebo státu.

Pro správný chod hry Caesar budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zajímavý herní princip
  • Náročná strategie, která vyžaduje přemýšlení
  • Simulace skutečného vedení státu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sierra Entertainment
Velikost souboru: 0,80 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1993
Počet stažení: 2321
Publikováno: 14.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-14 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Staré hry | Plné hry | Staré strategie

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Caesar

Doporučujeme

Nahoru