Constructor (1997)
0 %

Tak trochu mafiánská strategie

V Constructoru se hráč dostává do role majitele stavební firmy a musí své firmě zajistit přežití na drsném konkurenčním trhu. Hráč se musí umět vypořádat jak s počátečním nedostatkem materiálu i peněz, tak hlavně s dalšími hráči na stavebním trhu. Postupně musí získávat zakázky, k jejichž stavbě ale bude potřebovat spoustu druhů materiálu. Ty je potřeba nejprve zajistit a to tak, že firma postaví zařízení na zpracování surovin – pilu, zpracování betonové, apod. Poté může začít stavět malá dřevěná stavení, spíše budky než domy, ale promyšlenou strategií se může dostat až ke stavbě těch nejhonosnějších, největších a hlavně nejdražších sídel.

Jakmile jsou postaveny první domy, začínají společnosti plynout první pravidelné příjmy a to od nájemců jednotlivých nemovitostí. Díky těmto penězům je možné se rozvíjet, investovat do nových zařízení a dále tak firmu obohacovat. Další možností je vytvořit domky pro nežádoucí nájemníky – gangsteři apod., kteří posléze začnou škodit ostatním stavebním společnostem. Ve výsledku tedy umožní lepší prosazení firmy na trhu a nemálo pomohou ke zlikvidování konkurence, což je vlastně cílem celé hry.

Velmi specifickou součástí hry je zvláštní druh humoru, který je patrný na každém kroku. Stavějte, bojujte a užívejte si této zajímavé budovatelské strategie.

Pro správný chod hry Constructor budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Humor
  • Velké možnosti hry
  • Zábava
  • Příjemné grafické zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: System 3
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.system3.com/
Velikost souboru: 33,08 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1997
Počet stažení: 1532
Publikováno: 30.07.2012
Poslední aktualizace: 2012-07-30 15:10:23
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Constructor

Doporučujeme

Nahoru