Tom & Jerry: Yankee Doodle's Cat-Astrophe (1990)
0 %

Myšák Jerry dělá naschvály

Tom a Jerry je všem velmi dobře známá dvojka, která společně zažila neuvěřitelné věci. Jedná se o kocoura a myš, kteří si jdou neustále vzájemně po krku. Využívají k tomu všeho, co se jim zrovna připlete do cesty.

Nejinak tomu bude i v samotné hře Tom & Jerry: Yankee Doodle’s Cat-Astrophe. V hlavní roli se zde představí myšák Jerry, který bude muset v časovém limitu nasbírat co nejvíce bodů. Body dostane za každý podařený naschvál, který učiní Tomovi.

Hráč má k dispozici celou jednu místnost a vše, co je v ní přítomno. Autoři nezapomněli na nesmrtelné klasiky v podobě žárovek, dynamitu a pletacích jehlic. Jen s těmito předměty lze vykouzlit velké množství zajímavých naschválů, které přinesou spoustu bodů.

Hra jako taková má zajímavý nápad, který ale postrádá dotažení při realizaci. Ovládání hráče občas pozlobí, možností sice není málo, ale mohlo jich být více a celkově tak hra zbytečně ztrácí. I přesto si hru užijete.

 Pro správný chod hry Tom & Jerry: Yankee Doodle's Cat-Astrophe budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Oblíbená komediální dvojka
  • Množství věcí k použití
  • Neohrabané ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Hi-Tech Expressions
Velikost souboru: 0,18 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1990
Počet stažení: 5828
Publikováno: 31.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-31 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dětské hry | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Tom & Jerry: Yankee Doodle's Cat-Astrophe

Doporučujeme

Nahoru