Wizardry 7 - Crusaders of the Dark Savant (1992)
0 %

Velká a napínavá RPG hra

Wizardry 7 – Crusaders of the Dark Savant je napínavá a velmi rozsáhlá RPG hra s tajemným příběhem. Jedná se již o sedmý díl tohoto náročného RPG. Hráč se opět dostává do konfliktu s Dark Savantem.

Hra navazuje na předchozí díl a začíná přesně v místech, kde skončil Wizardry 6. Skupina právě našla Cosmic Forge – pero, kterým vesmírní bohové zapisují důležité události a tvoří tak budoucnost. Než se však skupina dohodla, co s tímto mocným artefaktem udělají, byl jí odčarován pryč. Nyní tedy začíná pátrání po tomto předmětu a honba za ním.

Na začátku si hráč zvolí 6 postav. Je třeba je všechny detailně nadefinovat. Výběr je opravdu široký. Nejprve je třeba zvolit rasu a následně jí ještě vybrat povolání. Každá rasa má speciální předpoklady, které je určitým způsobem předurčují. Zůstává však jen na hráčovi, zda se tím bude řídit. Dále je třeba postavě zvolit kouzla a nastavit ji jednotlivé skilly. Ty se budou postupem hry zlepšovat.

Hra je tahová a podobně jako u Bran Skeldalu tak má hráč čas na rozmyšlení a přípravu útoku. Je třeba určit strategii, nachystat jednotlivé tahy a útoky všech postav a po kontrole pak spustit samotný boj.

Hra je skutečně rozlehlá a hráči tak přinese mnoho hodin skvělé zábavy.

Pro správný chod hry Wizardry 7 - Crusaders of the Dark Savant budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rozsáhla mapa
  • Spletitý příběh
  • Velké množství povolání, ras a kouzel

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sir-tech Software, Inc.
Velikost souboru: 2,43 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1992
Počet stažení: 949
Publikováno: 12.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-12 09:13:17
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Staré hry | Plné hry | Staré RPG hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Wizardry 7 - Crusaders of the Dark Savant

Nejčtenejší články

Nahoru