Company of Heroes (1)
60 %

Výjimečná vojenská strategie z druhé světové války

Company of Heroes – už samotný název je výjimečný. CoH představuje výjimečnou herní strategii, která hráče přivádí k událostem druhé světové války. A jak jinak začít, než velkolepým vyloděním v Normandii v červnu roku 1944. Operace Overlord patří mezi několik největších vojenských operací. Hlavně co se týče letadel a plavidel – jejich nasazení bylo nevídané. Hráč se tedy dostane na francouzské pláže a prvním úkolem je probít se obrannou linií. Tato mise je jakýmsi tutoriálem, který skvěle seznámí s hrou samotnou a funguje zároveň jako trénink.

Company of Heroes v mnohém připomíná oblíbený válečný seriál Band of Brothers z dílny HBO, který produkoval sám velký Steven Spielberg. Dokonce se hráči dostávají i na podobná místa, jen oblíbená rota Easy (E) zde chybí.

Hráč se ve hře stává velícím důstojníkem v přesně patnácti misích.  Během nich musí prokázat organizační schopnosti a musí se umět rychle rozhodovat. Mise jsou totiž rozděleny na ofenzivní, defenzivní a něco mezi tím. Při útoku je tak notné vědět proč a kudy bude hráč útočit a jaký odpor může očekávat. Při obraně dostane čas, za který musí území opevnit a následně jej čeká nápor nepřátel, který musí řešit rychlým přeskupováním jednotek.

Vlastní hra probíhá tak, že hráč na začátku dostane k dispozici určitý počet vojáků a vybavení, který musí (při obraně) vhodně rozmístit. Mezi vojáky jsou inženýři – ženisté, kteří se starají o miny a různá protitanková i protipěchotní opatření. Po uplynutí nastaveného limitu se na scéně objevuje nepřítel, který začne útočit na různé části fronty.

Mezi vybavení patří pěchota – inženýři, snajpři, ženisté a mnozí další, protitankové zbraně, džípy, kulometná hnízda a jiné. Hráč však nemůže vozidla stavět ani kupovat, jediné co lze obnovit, je právě pěchota.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající ovládání
  • Tradičně krásné grafické zpracování
  • Zajímavá, avšak krátká hlavní kampaň
  • Skvělý vojenský strategický simulátor

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Relic Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.companyofheroes.com/
Velikost souboru: 1.888,03 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1
Počet stažení: 6872
Publikováno: 04.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-04 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Simulátory | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
cOrps
cOrps

Ahoj , chcem sa len spýtať či je to Plná verzia a či je to Company of Heroes alebo Company of Heroes Tales of Valor ;)

16.02.14 20:24 reagovat

Poradna aplikace - Company of Heroes

Doporučujeme

Nahoru