Parkitect (1.1)
0 %

Budovatelský simulátor zábavních parků ve velkém

Po několika letech v předběžném přístupu jsme se konečně dočkali plnohodnotného vydání hry Parkitect. Jde o simulátor stavby zábavních parků, které se již nyní ve velké míře nevytvářejí. Po velkém boomu nezapomenutelných her ze série Tycoon, například RollerCoaster Tycoon, je na trhu poměrně velká díra v podobně laděných hrách. Z minulého roku tu sice máme Planet Coaster, ale to je asi tak všechno. Parkitect se tak snaží uhasit žízeň hráčů po budování vlastních parků, co se tvůrcům z Texel Raptor daří ve velkém stylu.

Celkově 26 scénářů jak si postavit park nabízí dostatek prostoru pro všechny možné varianty. Ať už jde o budování parku a atrakcí v divoké přírodě skalnatých hor, postavení parku v lese nebo podmořské zábavky - to vše tu je a ještě ve větším měřítku, než si dokážete představit. Zákazníkům se snažíte zpříjemnit čas strávený ve vašich prostorách co nejvíce a musíte udělat vše proto, aby se bavili, cítili příjemně a atrakce jejich nenudili.

Při tvorbě můžete využít svou fantazii nebo se podívat do Steam Workshopu, kde už pro vás další hráči připravili to nejlepší, na co si troufli, a vy si tak jednoduše můžete přivlastnit cizí nápady toho největšího kalibru. Tvorba kolotočů, houpaček, tobogánů nebo horských drah ale není nijak náročná a pokročilí editor umožňuje měnit tvar, hudební doprovod i barvu přímo během provozu.

Prostředí je rozmanité, ale je na každém z vás, jak se s ním pohraje a vypořádá. Stromy ležící v cestě nové přístupové cestě se dají odstranit, rybník ležící při horské dráze vysušit a tak podobně. Zajímavostí je nahlédnutí do zákulisí výstavby takového parku. Nechcete přece, aby se návštěvníci rozptylovaly vaším zásobováním nebo jiným druhem logistiky, viďte? V takovém případě je potřeba dbát na tichou správu parku, Žádné rušení atd. Nemusíme snad připomínat správu financí, nákup nových modelů zábavných strojů nebo navrhování vlastních nápadů a jejich zavedení do praxe. Potěší i sandboxový mód, kde si můžete tvořit vlastní svět bez zábran.

Minimální požadavky na PC:

CPU: 2.3 GHz Intel i3 
RAM: 4 GB
GPU: Většina grafických karet od roku 2004 by měla fungovat
HDD: 2 GB volného místa
Další: Windows Vista, 7, 8, 10

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obrovské mapky
  • 26 scénářů
  • Steam Workshop
  • Zákulisní režim
  • Modifikovatelné prostředí
  • Návrhy vlastních atrakcí
  • Sandboxové mód

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Texel Raptor
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://themeparkitect.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.1
Počet stažení: 463
Publikováno: 06.12.2018
Poslední aktualizace: 2018-12-06 22:18:18
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Simulátory | 3D hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Parkitect

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

220316 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

442363 přečteno
Nahoru