FreePiano (2.2.2.1 64-bit)
0 %

Virtuální piano ovládané klávesnicí i myší

Tento malý program, který ani nemusíte po stažení instalovat, vytvoří plnohodnotné virtuální piano z každé klávesnice. Pravděpodobně už teď tušíte, že rozhodně nepůjde o náhradu za skutečné piano, nebo byť jen elektronické klávesy. Stále však jde o komplexní simulaci tohoto oblíbeného hudebního nástroje, se kterým si jde dost vyhrát.

Co potěší, je vysoká možnost přizpůsobení ovládání, kdy si můžete každé přiřadit jakoukoliv klávesu. Pro nefrustrující zahrání si to asi budete muset využít, protože základní nastavení sice pokrývá všechny klávesy, ale zejména hraní zvýšených a snížených tónu je velmi neohrabané.

Po nastavení několika layoutů kláves, mezi kterými lze rychle přepínat, se dá dosáhnout určité pohodlnosti v ovládání, ale nějakých profesionálních výsledků se samozřejmé dosáhnout nedá. Pokud se budete chtít se svým uměním i pochlubit, nebo si ho poslechnout ze záznamu, určitě oceníte i integrované nahrávání.

FreePiano lze ovládat i myší, ale z pochopitelných důvodů jde spíše jen o zajímavý doplněk, než o plnohodnotnou možnost pro plynulé hraní. S myší lze ale snadno dosáhnout efektního přejetí po všech klávesách a podobných vylomenin.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Plnohodnotné piano na každé klávesnici
  • Přizpůsobitelné ovládání
  • Možnost nahrávání a playbacku

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: 1.4.2
Domovská stránka: http://freepiano.tiwb.com/en/
Velikost souboru: 3,18 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2.2.2.1 64-bit
Počet stažení: 6180
Publikováno: 13.11.2012
Poslední aktualizace: 2015-06-17 17:54:40
Zařazeno v kategoriích: Multimédia | Podnikání a domácnost | MP3 a audio | MP3 a audio nástroje | Tvorba hudby | Výukové programy

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - FreePiano

Do poradny

freepiano: editace?

Ahojte, prosím o radu, jak se tam píšou pauzy a jak se maže poslední nota (když se spletu při psaní), potřebuju si do toho přepsat partituru, aby si mohla nacvičit zvůj zpěvní part a nějak se mi to nedaří. Děkuju.

vosje 27.11.2014 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru