EasyLearn (2.6)
0 %

Učte se cizí slovíčka efektivně

Křížovka může sloužit jako výborný nástroj pro učení slovíček. Jedná se tedy spíše o osmisměrku, kdy uživatel z pole znaků vybírá v osmi směrech slovíčka, která jsou vypsána v seznamu na boční straně. Stačí označit začátek a konec slovíčka a program se již o zbytek postará sám.

Řešení osmisměrky je pouze jeden z mnoha způsobů, kterými disponuje program EasyLearn. Mezi ty další patří diktát, zobrazování slovíček a zapisování slov. U diktátu je využito hlasového výstupu, kterým program disponuje. Díky tomu se lze zdokonalovat i v poslechu a správné výslovnosti. Program bude předčítat slovíčka, která uživatel musí v daném pořadí správně zapsat.

Pasivním způsobem procvičování je metoda náhodného zobrazování slov, jejich významu a výslovnosti na obrazovku uživatele. Tímto způsobem si uživatel podvědomě zapamatuje některé aspekty jazyka.

Poslední zmíněnou možností je zapisování slov, kdy uživateli opět vyskakují slovíčka a on je musí přeložit a správně zapsat.

Program podporuje velký počet jazyků, mezi kterými je většinové zastoupení světových jazyků. K dispozici jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština a další.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Velký počet nabízených jazyků
  • Několik možnosti procvičování
  • Hlasový výstup
  • Intuitivní ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Pavel Kotala
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://sds-sw.eu
Velikost souboru: 1,57 MB
Operační systém: Win XP
Verze: 2.6
Počet stažení: 1560
Publikováno: 07.09.2012
Poslední aktualizace: 2007-11-15 00:00:00
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Slovníky a překladače | Výukové programy

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - EasyLearn

Doporučujeme

Nahoru