Live For Speed S2 (S2 0.6E)
50 %

Realistický závodní simulátor

Název hry přesně vystihuje její podstatu a nasazení jejích tvůrců. „Žít pro rychlost“ je totiž velmi ojedinělý herní titul, který si za cíl klade vytvoření opravdu věrného závodního simulátoru. Hráče tak čeká skutečný adrenalinový zážitek, u kterého nebude stačit pouze držet směrové šipky a doufat v průjezd té či oné zatáčky.

LFS disponuje nejen reálnými modely vozů, ale hlavně výjimečným fyzikálním enginem. Právě ten přináší největší zážitky z jízdy a zároveň stojí i za počátečními problémy jezdců udržet se na trati. Hra totiž simuluje skutečné závody a skutečné chování závodních vozů, přičemž skončit mimo trať není opravdu těžké.

Vývojaři hru pojali jako nekomerční produkt. Plná verze tudíž lze zakoupit, respektive pouze kód pro aktivaci plné verze z dema, jedině z jejich stránek. Jakmile jednou získáte plnou verzi, můžete se těšit na neustálé doplňování a vylepšování herních součástí, které je i u stálých a kvalitních herních projektů velkou výjimkou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající fyzikální engine
  • Skvělé ovládání
  • Neustálé vylepšování hry

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: LFS Team
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.lfs.net/
Velikost souboru: 142,08 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: S2 0.6E
Počet stažení: 6652
Publikováno: 21.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-19 18:10:53
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Závodní hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Live For Speed S2

Do poradny

live-for-speed-s2: zamrzanie pc windows 7

ahoj mam pc ram 3g procesor AMD-E350, graficku kartu AMD Radeon HD 6310 , velkosť HDD 750gb ... mam problem v tom ze pc pri spusteni zlozky tento pocitac konkretne zlozky D na pevnom disku (kotry mam rozdeleny na C a D kde v C mam len windows 7) tak po spusteni D zamrzne po pripade ked kliknem na dokumenty ktore tam mam sa zlozka otvori a zacne sa nacitat a po chvili prestane vsetko reagovat a pocitac musim nasilu restartovat ... alebo ked klikenm na prehrat vo VCL player ten sa spusti a po 12 sekundach mi napise ze zlozka D nereaguje ... skusal som uz vsetko antivirus ... CCcleaner ale stale to robi nevie mi niekto poradit

tomas 11.1.2013 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru