netKar PRO (1.3)
0 %

Závodní simulátor s důrazem na dokonalou fyziku

Online závodní simulátor netKar PRO disponuje nejen dokonalým grafickým zpracováním, skvělou ovladatelností, ale hlavně realističností. Celá hra je totiž postavena na důrazu na skutečné parametry závodních vozů a jejich propojení s fyzikálními zákony. Hráč si tak může vyzkoušet všechny záludnosti řízení vozů ve velkých rychlostech a na profesionálních tratích.

Hráč si může vybrat z velké sbírky závodních vozů. Mezi nimi převládají formule, ale nově lze využít i možnosti zajezdit si například v legendární Shelby Daytona nebo Fiatu 500 Abarth. Každý z vozů je do detailu zpracovaný a samozřejmostí je plně interaktivní interiér (kokpit). Svými možnostmi se hra velmi přibližuje opravdu dobrým leteckým simulátorům.

I když se jedná o online hru, míra detailu je opravdu velká. Hráč si tak může všimnout například poškozené pneumatiky nebo nalepené špíny na ní, která následně vede k horšímu chování automobilu na trati. Při vývoji hry byly přítomny mnohé profesionální společnosti, které se zabývají výrobou automobilových součástí. I díky tomu se ve výsledku jedná o opravdu reálný simulátor, který smazává hranice mezi skutečnou jízdou a simulací.

Přes počáteční problémy, které se objevily ve veřejné betě, byla postupně hra vylepšována a nedokonalosti vymazávány. V aktuální verzi 1.3 se tak hra stává skutečně skvělým simulátorem, který má odladěny veškeré problémy a nabízí velmi kvalitní a příjemnou zábavu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá grafika
  • Velký důraz na reálnost a fyziku prostředí
  • Plně interaktivní kokpit
  • Zajímvé modely vozů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Kunos Simulazioni
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.netkar-pro.com/main/
Velikost souboru: 553,71 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.3
Počet stažení: 2093
Publikováno: 08.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-08 11:22:28
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Závodní hry | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - netKar PRO

Doporučujeme

Nahoru