Black Mirror 3 (3)
0 %

Děsivá adventura, která vám ale husí kůži nenažene

Celý příběh hry Black Mirror 3 začíná velmi podivně. V krátkém videu je ukázán muž, běžící temným lesem s malou pochodní v ruce. V dalším záběru je hořící zámek, který se hasiči snaží hasit. Moc jim to nejde. V následujícím, záběru hráče zarazí, že běžící muž neutíká od zámku, ale přímo k němu, polici a hasičům. Hořící pochodeň v ruce není ten správný dar na uvítanou.

Další díly skládačky příbehu přicházejí o tři týdny později. Hráč se ocitá u psychiatra a následně ve vězení. Ta pochodeň byl opravdu špatný nápad. Celý herní kolotoč se tak roztáčí a hráč se musí snažit obhájit sebe a rozlousknout mnoho záhad a hlavně vražd.

Hra je po celou dobu zahalena do mlhy, tmy nebo těžkých tmavých mraků. Paradoxně nejlépe se hráč cítí ve vězení – je tam nejvíce světla z celé hry. Ani požár na začátku hru moc neosvětlil. Už jen díky pošmournu, které provází celou hru, se hráč cítí sklíčeně. Ostatní strašidelné aspekty jsou pak už jen vyvrcholením, které má hru přivést do opravdového hororového žánru. Moc se jí to nedaří, ale občas se hráč pořádně lekne. Zbytek hry lze však zvládnout bez problémů.

Příběh hry navazuje na předchozí dva díly a bez jejich hraní není možné některým scénám rozumět. Navíc jsou neustále zmiňovány některé události a hlavně jména z předchozích dílů. Proto není od věci si předchozí dva díly zahrát před tímto. Ovšem lze to celkem úspěšně dohrát i bez absolvování počátečních dílů.

Opravdu skvělou vlastností hry je geniální a absolutně detailní grafika. Veškeré místnosti a jejich vybavení je dovedeno k dokonalosti. Každý pokoj je vybaven obrovskou hromadou předmětů, ale vše vypadá přesně tak, jak by hráč očekával. Nic nevypadá uměle ani přeplácaně. Ovládání hry je klasické – kliknutím lze ovládat vše. Od sbírání předmětů, po hovor s postavami hry. Doprovodný hlas je z nějakého nepochopitelného důvodu opravdu příšerný. Je lepší se spokojit pouze s titulky. Příběh jako takový je hodně zamotaný a figuruje v něm velké množství zavražděných občanů městečka. Slibovaného hororu se však hráč nedočká. Hra ale pobaví a díky temnému vzhledu i jemně postraší.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající grafika
  • Nepříjemný doprovodný hlas
  • Nedostatek hororových částí
  • Zabugované puzzle games

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Future Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.blackmirror-game.de/
Velikost souboru: 848,81 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 3
Počet stažení: 1175
Publikováno: 24.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-24 11:16:04
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Black Mirror 3

Doporučujeme

Nahoru